bugün

dalga geçmek için demişliğim vardır, badem bıyıklı pesolar hiç sevmedim zaten bunları.
Biz 15 sene önce FETO derdik onlar HOCAEFENDi, biz hala FETO diyoruz onlar ağzına geleni...
benimdir..
asla demedim asla da demeyeceğim..
feeto feeto feeto..
Yaşadığım haklı gururdur. Benim için fetoydu. Hep feto olarak kaldı. Açıkcası ben kandırılamadım yani.
Ne öcalan itine "sayın" nede fetö götüne "hoca efendimisss" demedik çok şükür. O zamanda kardinal puşt diyorduk şimdi de öyle.
FEM yurdunda kaldığım bir gün ordaki ablalar zorla söyletmişti.eğer Hocaefendi demezsek Fettullah gülen hakkını Helal etmezmiş abla öyle demişti.
15 temmuzdan önce benim oturduğum semtte münafık olarak tanınma sebebi idi.
demedim dememde hep fetoş demişimdir. kendisini hacı hoca şeyh seyid şerif olarak tanıtan hiç kimseye eyvallahım olmamıştır.
Vicdanı rahat olmaktır.
Mesela hiç bir zaman apo orospu çocuğuna sayın da demedik biz.
Şükürler olsun vicdanımız rahat.
şahsıma ait bir onurdur. ama para etmez. kandırılmış olmak daha değerli durumda.
Ben kendimi bildim bileli enayi derim.
Güzeldir.
Şu anda tüm küfürleri fetoya edip sürekli arkasından atıp tutmamak her boku fetoya bağlamamaktır. Söyleyeceklerinizi çok daha önceden söylemişsinizdir çünkü, Malum kişilerle arası iyiyken. Ne olduğunu önceden bilmenin gururunu yaşamaktır.
Beynini kullanan insanların varlığını gösterir.
görsel

şekline sahip olmaktır.

görsel

buda yıllarca hoca efendi deyip bunlara karşı çıkanlara afkurup kafalarına bombalar yağınca aklı başına gelenler..
2007-2013 arası ergenekon, balyoz gibi davaları alkışlamamış olmaktır.
Vatansever insanlar suçsuzken hapse atılırken gerçekleri cesurca söyleyebilmektir.
Özetle hiçbir zaman kıvırmamış olmaktır.
bize erbakan hocamız 30 sene önce bu şerefsiz için bundan islama ve müslümanlara fayda olmaz. bunun okulunda yada dersanelerinde okuyanlar siyonizme asker olur demişti.
biz bu şerefsizi hiç sevmedik.
Akli hür vicdani hür bi insan oldugunuzu gösterir.
bu herif çomar turnusolu gibi bi seydi hoca diyen çomar demeyen vatan perverdir.
müthiş bir şereftir. Hüloooaaağğğ diyerek bağıran andaval göt yalayıcı ayak takımı çomarların erişemediği seviyedir.

Bu arada olur da hükümet giderse allah korusun bu ibinelerin hepsi yine fetöcu oluverir..

Bu kadar dönektir bu ibneler...
ortalama iq ve üzerine sahip normal insan davranışıdır.

zeka oranı düştükçe feto sevgisi yükseliyor.
Fetoyu savunan çok yüksek gibi iq ya sahip ama bi o kadar da dar görüşlü tanıdıklarım vardı şunu bir idrak edin inançlar dogmatiktir zekayla bağdaştırılamaz.
o şeref bana aittir..