bugün

filistin'e yardıma giderken şehit olan insanlara "gitmeselerdi" diyebilen bir islamcıyı(!) istese de sevemeyecek türklerdir.
5 vakit namazını kılan Türklerin hepsi Fetullah gülen'i seviyor gibi bir genelleme yapan yazarın saçmalığı.

Sevmiyorum arkadaş, sevmiyorum işte! 'Benim mucizelerim var' diyen bir adamı sevemiyorum. Kendi dinimi kendi içimde, kimseye muhtaç olmadan yaşıyorum...
Sizin gibi olanları 'cemaatçi' sizin gibi olmayanları ise 'dinsiz' olarak kutuplaştırmanızdan da nefret ediyorum ulan!

Benim için tek yol gösterici Kur'an, Hz. Muhammed ve onun hadisleridir. Eğer Allah'a yakın olmak için araya başka birini sokmak ihtiyacı duyuyorsan zaten zekadan yoksunsundur.
Çünkü düşünme kabiliyeti olan insanlar doğru ve yanlışları kendileri ayırt edebilir.
Bu kadar...
dinler arası diyalog adı altında islam dinine zarar verdiğini düşünen türklerdir. peygamber efendimiz dahi dinler arası diyalog yapmamışken fetullah kim oluyor.
kendini peygamber gibi gösteren insanları sevmeyenlerdir.
bu ülkeyi şu fethullahcı, bu kemalist diye bölmeye çalışan ne yazık ki başarılı olan kişiden nefret eden türklerdir.

fethullah gülen olmadan da dinini yaşayabileceğini bilen, oyuna gelmeyen türklerdir.

fethullah gülen kim ki bana önderlik elçilik edecekmiş, allah'ın son elçisi hz. muhammed'di ve o bize de tüm evrene de yeter diyen türklerdir.

müslüman olmam laik olmama engel teşkil etmez, senin bu oyunlarına karnımız tok diyen türklerdir.

5 vakit namaz kılıyorum ama bunu fethullah gülen'in istediği gibi herkese ilan etmek zorunda değilim, namazımı kılmasam bile bu benimle allah arasında olan bir şeydir sen kim oluyorsun densiz diyen türklerdir.

ve gururla söylüyorum, bende onlardan biriyim.
(bkz: türklere hakaret etmenin yeni yolları) (bkz: it ürür kervan yürür)
(bkz: feto dan sığdırasıya hazzeden amerikalılar)
her haltı bildiğini sanan insan tipinin önermesi. bunlar kendilerini adeta tövbe haşa allah gibi zannedip iç okuduklarını zannederler. herkesin içindeki iman seviyelerini bilir bunlar. bir tek namaz kılmakla, fethullahı sevmekle müslüman gibi müslüman olunacağını zannederler. allah kelimesini yazısında sırf eksi oy verenlere vicdan muhasebesi yaptırtmak için bile kullanırlar. işte senin müslümanlığın bu kardeşim!
sevmek hakkı kadar sevmeme hakkına ve hukukuna sahip türklerdir.
-beş vakit namaz kılanı
-oruç tutanı
-hacca gidenide mevcuttur.
etrafımda birden fazla süleymancı var, ordan biliyorum.
kemalist kişi bozuklugudur.
adı üstünde türkler'dir.
(bkz: en asil duyguların insanı)
fethullah adındaki bir cemaat liderinin elini öpecem ve herkes tarafından bu adam müslümandır diye bilineceğim. yok ya dünya size güzel kardeşim. ister severim ister sevmem. bu adam papaz mıdır ki allah ile arama giriyor. onun elini öpecem ve allah beni cennete alacak. kusura bakma ama aklıma küfür gelmiyor.
Sevme Yada sevmeme Hakkını en dogal şekilde kullanan kişilerdir. Bu arada Namaz kılıpta sevmeyen bir çok kişiyi tanıyorum onların namazı kabul olmuyormu...
amerikan ajanlarını sevmeyen türklerle aynıdır. ve daha da önemlisi bir adet gelişmiş beyne sahip olan türklerdir.
kula kul olmayan türklerdir.
Mail adresine 2010 Kpss eğitim bilimleri soruları sınavdan 5 gün önce gelmeyenlerdir .
salya sümük ağlayanlara prim vermeyen insanlardır. sırtını abd'ye dayayıp yaşamazlar ayrıca.
anafenide sevmez femide.
islamiyeti allah için yaşayıp, ''allahla aramdan çekil fet'' diyen kurucusunun mustafa kemal atatürk olduğu türkiye cumhuriyeti nüfus cüzdanına sahip olan kandırılması zor insanlardır.