bugün

aziz yıldırım'in ibrahim setenin deyimiyle hunharca her tarafa saldirmasiyla gerceklesebilecek olandir gelirse cocuk kalmaz ortada laaan.
an itibariyle gerçekleşmemiş hadise.
zor transferdir. şahsi fikrim budur. olursa da şokella olur, Torres Torres'tir.
böyle 30una gelmiş kaymış yıldızlara saçılan paranın haddinin hesabının olmadığını yineleyecek olay.

bu kadar para ile 30 tane scout alıp dünyanın ücra yerlerine göndersen, karın tokluğuna oynayacak ne torresler ne drogbalar çıkar.

ama zihniyet değişmiyor ki. yıldız transfer yapalım taraftarın gözünü boyayalım...

hep kısa vade hep kısa vade.
Dünyanın en kısa fıkrası.
beni cenk tosun transferi kadar heyecanlandırabilmiş haberdir. cenk tosun transferi kadar gerzekçe bir transferdir.
3 sene önce çıksa bu haber gülmekten altıma bırakırdım.

Gelgelim şu anda torres in fenerbahçe ya da o ayarda takımlarda oynaması bana hiç garip gelmiyor. Anji , zenit gibi bir takımda oynayabilir. Atletico ya dönebilir. Schalke , fener , benfica gibi bir takımda da oynayabilir.
Olabilecek, ama olmayacak olandır.
inş. cnm yha dediğim transferdir.
galatasaraylı taraftarları bile sevindirecek transferdir.

torres'i izlemek için maça gidilir. torres gol atsın bize tekrar tekrar izleyelim!
konunun muhatapları tarafından mümkün görünmeyen trasnferdir. gelmez aga bu adam bize zenci lazım hem. http://www2.sporx.com/fut...-aciklamasiSXHBQ329455SXQ
gazete uydurması haber. Emenike hakkında gelişme olmayınca sıktılar bir haber.
http://amkspor.com/2013/05/24/torres-bombasi.html
görsel

şu pozdan sonra bizden uzak olsun dediğim futbolcu.
Aziz yıldırım bey'in röportajlarda zora girmemek için askıya aldığı transferdir.

-tovves bacak bacak üstüne atmış.
sezon sonunda, torres' in bonservisi elinde serbest kalmasıyla gerçekleşebilecek ütopik transfer.
pierre van hooijdonk ve didier drogba' nın türkiye' ye kaç yaşında geldiklerini ve yaptıklarını unutanların eleştirdiği transfer.
van persie ile akıllanmayanlara müstehaktır. ulan bir takım düşün forvetlerinden biri van persie diğeri torres. zaten maaşları ödeyemiyorsun.