bugün

gömlek üzerine süveter giyince kendimi onun gibi hissettiğim insandır.
bıyık bırakıp saçları yandan tarayınca kendimi onun gibi hissettiğim insandır. gerçi öyle bir nişanlım olacaksa varsın bıyıklı bir amele olayım hiç fark yapmaz...
Asla kızların istemediği bir tiptir. iyidir hoştur ama erkeğim diyosa azıcık sözünü geçirecek canım. Saf saf ağzının içine bakmayacak feroşun.
şakirt bir gençtir.
adam da bildiğin gay ses tonu var. nasıl bir insansın abicim sen, nasıl itici bir ses tonu o.
kazağımı pantolonumun içine sokunca kendimi onun gibi hissettiğim insandır. manyak da olabilirim tabi.
kızların efendi erkek yerine piç adam tercihine bir örnektir.
gevrek sesli, iki tokat çakılası uyuz bir çocuktur. sürekli sırıtarak kendinden daha da soğutmuştur.
evlenilecek erkek o dur işte.
her an maklube yemeye gidecekmiş gibi bir havası vardır.
bana arkada 'istanbul hatırası' yazısı altında resim çekilen insanları anımsatıyor.
yanında bir dakika bile durulamayacak, gayet itici bir tiptir. hele konuşması öldürüyor insanı.
feriha hanım repliği ile beni kopartır.
(bkz: şu sizi bizi atsak artık)
efendi çocuk hakkını yemeyin.
o efendiliğinin altında köprüyü geçene kadar ayıya dayı deme olayının olduğunu düşündüğüm itici insan.
bir şakirt yahut bir anadolu delikanlısından çok 118'in 33'üne benzeyen kişi. böyle hafif bi yumuşaklık var. gizli gay olabilir.

ama her halükarda şımarık feriha ve onun domuşuk suratından daha itici ve çekilmez değildir.
şoktayız, meğer halil uyuyan bir yılanmış.
bıyıkları beni benden almıştır.

(bkz: itici)
psikopatın önde gideni.
Afedersiniz ama konuşma tarzını siktiğim.
kampüsün en olmadık yeri giriş kapısına aracını park ettiği halde güvenlik görevlisini kızdırmayan efendi şahsiyet.
mis gibi efendi çocuktur işte. kibar kibar konuşuyor, araba kapılarını falan açıyor, ne güzel. sümsük feriha napcak daha fazlasını?
dün kendisiyle nişanı atmış olan feriha'ya hüzünlü bir biçimde "bize ne oldu feriha?" diye sorarak beni sandalyeden düşürmüş olan karakterdir.*

başından beri ailesinin zoruyla nişanlanmış olan feriha da "biz diye bir şey ne zaman oldu ki yaaa" diyerek beni daha da koparmıştır.*
(bkz: ufuk tan altunkaya)
görsel
anlayışsız şakirt yea. sapık gibi bişey çok kötü bakıyor. allah böylelerinden korusun.