bugün

r harflerini v harfi olarak söyleyen kişidir
beyazıt öztürk te r harfini söyleyemiyor .
fenevbahçe başkanının ta kendisidir.
bi beşiktaşlı olarak aziz yıldırımın r leri söyleyemesiyle dalga geçen renktaşlarımı bile ibne olarak görüyorum.
aziz yıldırım.
meğerse aziz yıldırım yüzündenmiş. Bir fenerbahçeli olarak neden böyle dalga geçiyorlar, bu mudur yani bulabildikleri diye düşünürdüm meğerse Aziz Yıldırım r leri söyleyemiyormuş Alex in gitmesi hakkında konuşurken duydum. şok oldum. *
en az 6alatasaray veya 8taş diye zırlayan ergen kadar gerizekalıdır.
r'nin kanca kısmı birilerinin bi yerlerine batmıştır. ne ayıp.
tuttuğu takımın başkanı ünal ayseldir.
aziz yıldırım ın ta kendisidir.
aziz yıldırımdan başkası değildir.
fen - ev - bahçe üçgeni arasında kurulabilecek bir bağlantı yoktur.
cincon diyen insan kadar beyni vardır.
R leri soyleyemeyen insandir. R leri soyleyemiyor diye hakaret edilmesine gerek yok.
aziz yıldırımdır. bizde onun yalancısıyık.
ORTiDONTAL BiR PROBLEMi OLMADIĞI HALDE SIRF GÖTLÜĞÜNE SÖYLEYEN KiŞiDiR.
(bkz: aziz Yıldırım)
r harflerini söyleyemez ama (r)eal madrid ve (r)onaldo onlara bu harfi öğretmiştir.
cimboma cincon
galatasaraya 6alatasaray diyip fenevbahce kelimesini duyunca çıldıran insanın başlığıdır.
Takım bazında ayrıştırmaya gerek yok. Ağır konuşmaya da gerek yok. Fenevbahçe, cincon, 8jk falan diyenlerin hepsi basit insandır.
fenevbahcenin başkanıdır kendisi.
dunyanin en gereksiz adamidir. net. bu kadar kendini dusurmenin, bu kadar basitligin meali ne birader. "aglama melis"i, "koyduk mu"yu falan anlarim da bu ne *mk. ilkokul cocugu yapar ancak bunlari.
En az 8taş 6s diyen insan kadar geri zekalıdır. kaç yaşındasınız olum siz? edebinizle gidin kutlayın şampiyonluğunuzu biz de tebrikler diyelim.
maldır.

not: galatasaray'lıyım.

Takımların harflerini değiştirerek dalga geçtiğini sanan tiplerin ancak osuruğa gülecek kadar beyinleri vardır. 8taş, fenev, 6saray ne bunlar amk ergen esprisi diyeceğim de ergenlere ayıp olacak, ilkokul talebesi misiniz beyninizi sevdiklerim?
Buyuk ihtimalle liselidir.
insanların engelleriyle alay ettiğini sanan gerizekalı ergen galatasaraylılardır.

fenerbahçelilerin buna benzer karşılık vermemeleri seviyelerini gösterir.

elbette taraftarlar birbirlerine espirili isimler takarlar. 6s,f5,8jk benzeri isimler doğaldır kimsenin bunlara bişey dediği yok.

ama sen insanların engeliyle eksikliğiyle alay edersen herkesin de sana benzer şekilde karşılık verme hakkı vardır.

fenerbahçeliler de o zaman türkçeyi doğru düzgün konuşamayan abdurrahim albayrak'ın galatasaray telaffuzunu dillerine dolar dalgasını geçerler.

ama işte bu da ahlaki değildir. dalga geçtiğini sanırsın ama bunlar gerizekalılıktan başka bişey değildir.