bugün

10 değil 50 yıl konuşulsa bile sırıtmayacak olan mevzudur.

(bkz: fenerbahçe bey diyeceksiniz)

ulan uefa kupasında falan çeyrek final oynayınca aklını kaybediyorsun basketbolun şampiyonlar liginde şampiyon olan takımın başarısını küçümsüyorsun. nasıl kafaları yaşıyorsunuz anlamak mümkün değil *
beşiktaşın maçı kazandığını zannedenlere nazaran bayağı sevimli kalan goy goydur.

(bkz: tiner kafası)
Bakın insan zekası çok güzel bir gelişme. Evrimin adeta bir hediyesi. Ama kullanabilene.

Futbol kadar, basketbol da bir spor dalı. Seveni var, sevmeyeni var. Bir takımı tutan insan da farklı branşlarda gelen galibiyetlere elbette sevinecektir.

Yahu Zamanında Ergin Ataman adamdır diye ağlayanlar bunları söylüyor ya gülmekten karnıma ağrılar giriyor. E o basketbol degil miydi? Su topu muydu?

Neyse, fanatizm çok kötü. Tartışmaya değmez. Fenerbahce kazansın, ülkemiz kazansın.
dalyarağın dediğine bak "tutunacak başka dalları kalmadı" sik kırığı ya. gören de kendi takımı her dalda başarıdan başarıya koşuyor.

sığır mısınız nesiniz anlamıyorum ki.
çekemeyen anten taksın lan, oynuyor işte adamlar.

demba ba spor.
Fener nba takımıyla da oynuyor zaten asdfghj.

https://www.google.com.tr...larina-diz-cokturuyor/amp
Sonuç olarak şampiyon kim oldu dün gece?
Ne mutlu seni sevene. Yaşa Fenerbahçe.
Bir şeye de bok atmaya gerek yok bence!
O yunan tohumlarının kostantinapolü ferh edeceğiz goy goyuna; al amk burası istanbul dedirten fenerbahçeyi şampiyonluğu için tebrik ederim.
Bir galatasaraylı olarak dün türk sporunda bir tarih yazan fenerbahçeyi destekledim. Avazım çıktığınca bağırdım. Her blokta her sayıda her asistte bir kez daha gurur duydum. Yunanlılara tekrardan geldikleri gibi giderler sözünü hatırlattık. Mustafa kemal atatürkü bağıra bağıra beyinlerine kazıdık! izmir marşını sağır edene kadar söyledik! Tebrikler fenerbahçe!

Not: galatasaraylıyım!
kardesim var benim. çocuğa pes'te 9 atardim. bana hahahaha 10 gol atamadin diye sevinirdi. isin ilginc yani ise o da besiktasliydi.

edit : la bu ezikler eurochallenge kupasi sampiyonu olduklarinda ortalığı yikiyoaardi. not:eurochalange kupasinin futbolda karşılığı ne bilmiyorum. eufanin da alt kupasi oluyo çünkü.
fenerin kıskanıldığı başlık. rüyanızda gördüğünüz kupa da üst üste 2. kez finaldeyiz. tebrik edeceğinize bir de laf atıyorsunuz.
Şampiyonluğunu ilan etmiş futbol izleyicisi Beşiktaşlı olarak Fenerbahçe nin yanındayım. Saçma fanatizmi bırakalım. Fanatizm futbol işidir. Simon kuper in dediği gibi futbol asla sadece futbol değildir. Beşiktaş ın şampiyonluğunu tebrik edebilecek 1 tane fenerli için bile bu akşam kalbim fenerden yana.
O değil de her maç öncesi sonrası konuşan sözde kaptan mahmut 1dakka bari oyna amk yeteneksizi.
Avrupanın en iyi takımı biziz len. Udoh 100 milyon yuro len.
Haksızlık etmeyin. Türk sporu için büyük başarıdır. Rakip bize aynı şekilde davranmasa da bize düşen desteklemektir.

Not: muslera spor.
Birakamadiniz anasini satayim su fanatizmi.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar