bugün

Bitmek bilmeyen goygoy. Elinde tespih "basketbol daha iyi yea" diyen bıyıklı amcalar türedi.

Birde basketbol avrupa ligi yarı finali futbol da şampiyonlar ligi yarı finaline denk bir organizasyon falan demeleri yok mu?
Avrupanın en iyi takımı biziz len. Udoh 100 milyon yuro len.
çekemeyen anten taksın lan, oynuyor işte adamlar.

demba ba spor.
Birazda murat kosova nın gazı herhalde. Adam sanki nba finali anlatıyor. Fener sıkıyorsa nba daki en dandik takımla oynasın.
Fener nba takımıyla da oynuyor zaten asdfghj.

https://www.google.com.tr...larina-diz-cokturuyor/amp
Bakın insan zekası çok güzel bir gelişme. Evrimin adeta bir hediyesi. Ama kullanabilene.

Futbol kadar, basketbol da bir spor dalı. Seveni var, sevmeyeni var. Bir takımı tutan insan da farklı branşlarda gelen galibiyetlere elbette sevinecektir.

Yahu Zamanında Ergin Ataman adamdır diye ağlayanlar bunları söylüyor ya gülmekten karnıma ağrılar giriyor. E o basketbol degil miydi? Su topu muydu?

Neyse, fanatizm çok kötü. Tartışmaya değmez. Fenerbahce kazansın, ülkemiz kazansın.
Güldürür. Sanki çok anlıyorlar.
Yav küfür etmek de istemiyorum ama amına koyduğumun andavalı. Bu takım senin ülkeni temsil ediyor orda senin. Azıcık saygı duymayı öğrenin be yazık size. Kıskanıyoruz demiyolar da işte goygoymuş falan filan. Bü milletten hiç bir sikim olmaz. Net!
O değil de her maç öncesi sonrası konuşan sözde kaptan mahmut 1dakka bari oyna amk yeteneksizi.
Şimdide panatinaikos goygoyu başladı. Fuar kupasında final oynamayı birşey sanıyor adamlar. Avrupanın en iyi takımı biziz len barcadan büyüküz len slokouas 150 milyon yuro len.
Fenerbahçem elaleme goydukça, birilerine goymuş etkisini becerip başlık bile açtırıyor valla bravo.
Avrupa da kimsenin kaale almadığı bir kupa için çıldırıyor adamlar. Çok komik lan.
bence dalga geçmeyelim. adamlar bu sene bir tek buna tutunuyorlar. biz neye tutunalım. Dursun Özbek istifa deyip duruyoruz. kanser olduk anasını satım.
eksilemeye doyamıyorum kardeşim, sen yaz hiç üşenmem. orgazm havası esiyor şu an burada efil efil...
çünkü bu sene tek umutları basketbol başka hiç bir tutunacak dalları kalmadı yazık lan bunlara acıyorum şike yapamayınca başarı gelmiyo tabi ahahahahah.
dalyarağın dediğine bak "tutunacak başka dalları kalmadı" sik kırığı ya. gören de kendi takımı her dalda başarıdan başarıya koşuyor.

sığır mısınız nesiniz anlamıyorum ki.
Birakamadiniz anasini satayim su fanatizmi.
Ulen adamlar kupa bir de finalist olmus hala kulp buluyorsunuz ya pes.
2 milyar insan izleyecekmiş... Hahahha lan var ya bu kadar fakir avuntusu olamaz ya. Türkiye de bile 1 milyon zor izlenir. Hahahha. Birde yunanistan da izlenir işte.
fenerin kıskanıldığı başlık. rüyanızda gördüğünüz kupa da üst üste 2. kez finaldeyiz. tebrik edeceğinize bir de laf atıyorsunuz.
Murat Kosova coştu arkadaşlar hadi istanbul'u feth ediyoruz.
Melisler ne kadar çok çoğalmış ağlıyorlar, o kupanın sapını göremeyecek takımı destekliyorsunuz siz. o yüzden saygıyla izleyin adam olun.
Haksızlık etmeyin. Türk sporu için büyük başarıdır. Rakip bize aynı şekilde davranmasa da bize düşen desteklemektir.

Not: muslera spor.
Şampiyonluğunu ilan etmiş futbol izleyicisi Beşiktaşlı olarak Fenerbahçe nin yanındayım. Saçma fanatizmi bırakalım. Fanatizm futbol işidir. Simon kuper in dediği gibi futbol asla sadece futbol değildir. Beşiktaş ın şampiyonluğunu tebrik edebilecek 1 tane fenerli için bile bu akşam kalbim fenerden yana.
10 yil konuşurlar şimdi. Eheheh.