okuyun ve görün. kim ak kim kara
http://www.internethaber....ticle_view.php?aid=338526
Mali olarak zor günler geçiren Galatasaray'a bir yardım eli de ezeli rakibi Fenerbahçe'den uzandı. Sarı-lacivertlilerin yapacağı bu bağış çok tartışılacak!

Konya Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Bülent Kaşdoğan, sosyal yardımlarıyla tanınan bir dernek olarak, ekonomik açıdan zor durumdaki Galatasaray'a 5 bin YTL göndereceklerini belirtti.

Kaşdoğan, 2004 yılında Konya'da yıkılan Zümrüt Apartmanı'nda ölen kişiler için, Üçler Mezarlığı'nda düzenlenen anma töreninin ardından, gazetecilerin Galatasaray'ın mali durumu hakkında yönelttikleri soruları yanıtladı.

Eski Galatasaray yöneticilerinden Adnan Polat'ın, kulübün borçlarının ödenmesi için başlattığı yardım kampanyasını takdirle karşıladıklarını belirten Kaşdoğan, ''Galatasaray bizim ezeli rakibimiz, ancak bu tatlı rekabet olmadan, Galatasaray'sız bir ligin tadının olacağını düşünmüyoruz. Sosyal yardımlarıyla tanınan bir dernek olarak ekonomik açıdan zor durumdaki Galatasaray'a 5 bin YTL göndereceğiz'' dedi.

Kaşdoğan, yapılan bu yardımın, Galatasaraylı'larda tepkilere neden olup olmayacağına soran bir gazeteciye, ''Bunda samimiyiz ve bağışı yürekten yapıyoruz. Hatta bu yardım kampanyasına Konya Galatasaraylılar Derneği de katılmalıdır. Bunda mesele yapılacak bir durum yok. Galatasaray ekonomik durumunu düzeltirse, bizim yaptığımız bu bağışı Anadolu'da bir okula gönderebilir'' diye konuştu. *
bence alkışlanması gerekn bir harekettir.Galatasarayın içinde bulunduğu durum rakip takım taraftarı olarak bizleri sevindirsede,durum çok ciddi.Bence rekabetin olmadığı yerde bence başarı ve istkrarda olmaz.Kim ne derse desin ki ben koyu bir fener taraftarıyım,galatasaray türkiyenin avrupaya açılan penceresiydi zamanında.fenerbahce ise bir türlü dikiş tutturamadı avrupada.Bu yüzden gs yi herzaman alkışlamışımdır.Bu yüzden gs gibi takımlara türkiyenin sahip çıkması lazım.takım polemiklerine son vermek gerek ve birlik beraberlik içinde tekrar yükselişe geçmek lazım.Bu yüzden bu haraket güzel bir olay.fair-playlik bir harekettir.
(bkz: kara gun dostu)
(bkz: temcit pilavı)
(bkz: bi siktir git dedirten başlıklar)
tabi yardım edecekler. biz de uefa kupasıyla stadda bir tur atmalarına izin vericez.
boş,gereksiz,sadece bu başlıkları attırmak için,fenerlilere "bakın yardım ediyoruz size" dedirtmek için yapılmış bağıştır.sanmıyorum ki 5 bin ytl ile gs kurtulsun veya batsın.
(bkz: damlaya damlaya gol olur)
(bkz: 5 gollü bir türkiye kupası finali)
bu takımı seçmekle ne kadar haklı olduğumu gösteren hadise eee bize de bu yakışır
komşusu açken tok yatan bizden değildir'hadis-i şerif'
elhamdulillah
bu kıyağı bana babam yapmaz
pastırmadan gelen para hay'dan gelmiştir.huya gider..