bugün

"sıra hangisinde" diye sorulması gereken futbolculardır. emeğe bu kadar saygısız olan yönetim şimdi kimi yollayacak merakla bekliyorum !
recep niyaz hariç twitterı aktif kullanan oyunculardan hiç biri alexde veda mesajı yazmamış

karakter denen şey böyle günlerde belli olur be koçlar diyorum kendilerine

o korktuğunuz allah yerine koyduğunuz aziz de gidecek elbet bir gün ama sizin adamlığınız kalmayacak ortada..
karakterli futbolcular..

milli maç önceleri sakatlanır, fenerbahçe maçı öncesi düzelirler..

son milli maçlarda banko oynar denilip oynamayan fenerbahçeli futbolculara bir bakın..
o kadar karaktersizlerdir ki milli takımda sakatlanıp, kariyerlerini bok edenleri de mevcuttur. hatırlarsınız ki gökhan gönül'ün estirdiği, avrupa'nın büyük kulüplerinin peşinden koştuğu bir dönemde, milli takım kampında iken sakatlanmış; hâla da iflah olamamıştır.

milli takımda kimin çok çalışıp kimin yattığını az milli maç izleyen herkes biliyor.
milli takımda sakatlanma riski var diye kimse gitmesin o zaman milli takımlara..

bu futbolcular karıyerınde yemedıklerı gollerı milli maçlarda yerler..

bu futbolcular en düşük performansını milli maçlarda gösterirler..

hep milli maç öncesi sakatlanır oynamazlar, " hafta sonuna da zor" derler ama nedense her maçta oynarlar...
(bkz: #17511985) milli görevden kaçan karaktersizler ! macaristan deplasmanına gitmezler 2 gün sonra oynarlar, çarşamba kaçarlar, cumartesi sahaya çıkarlar..

boyle karaktersizlerden biri oyundan atıldı diye de ağlarlar!
Antreman falan yapmayan topluluktur. Ersun yanal bunların ağzına sıçıyormuş boşuna göndermediler. Yazıklar olsun topa vuracak halleri yok.
Yıllık ücret olarak bu Sözlüğün tamamının (zall dahil) ömründe bir arada görmesinin imkansız olduğu miktarda parayı cebe indiren, samimiyetsiz insan sürüsü. Beter olun inşallah. Daha da ne forma alırım ne başka bir şey.
her maç bir kolpa;

https://vine.co/v/OKWIvEwBttK
http://www.milliyet.com.t...ahce-2064526-skorerhaber/

(bkz: same as usual)
ali palabıyık tarafından hunharca katledilmişlerdir. gs oyuncuları 34 maçta kırmızı kart görmezken onlar 15 dakikada 4 tane kırmızı kart görmüştür. hayata 1 sıfır geride başlayan futbolculardır.
görsel
görsel
Geçen hafta yok yere sarı kart gören hasan ali yüzünden besiktaş'ı savunamayan fenerbahçe maçı pazar günü ezilerek kaybetti. Sonra pazar günü gol attıktan sonra saçma sapan hareket yapıp ceza alan fernandao yüzünden takım bu akşamki maçı yirmi dakikadan daha uzun süre forvetsiz oynadı. Bugünkü maçta alper ve volkan ise resmen takıma ihanet etti. Yönetime ve hocaya laf atanlar futbolcuları da es geçmesinler. Yazık valla ben üzüldüm.