bugün

Yaman mağdurum, yaman algıcım. Moreno ve prip zorlar fenerimi.
bugün hakkında entry girilmemiş takımdır. girelim, bugünü de es geçmeyelim.

(bkz: algıbahçe)
(bkz: ağlakbahçe)
sezonun ilk yarısı bedava penaltılarla, rakiplerinin sahada çalınan haklarıyla buraya kadar geldiler, senelerdir fener atana kadar maç uzatmalar, uzatmalarda gollerle, baktılar olmadı atamadılar uzatmalarda sahte penaltılar...

noldu yabancı hakem? elinizde mi patladı? yabancı var geldiğinden beri penaltı alamıyorsunuz. ama sizin algılaronız bitmez tabi, önceki maçınızdaki var hakemini sosyal medyalarınızda galatasaray lisesi mezunu bile yaptınız, ahlaksızlar sürürü.

ee tabi ilahi adalet, kimsenin hakkını kimsede bırakmıyor. sivas gelir çakar, konya gelir çakar feleğini şaşırırsın işte böyle.

alsında biliyor musunuz ben sizin psikolojinizi çözdüm, sizin hazımsızlığınız sadece galatasaray, sizin sidik zoruyla berabere kalmayı başarabildiğiniz, bedava penaltı ile zar zor yenebildiğiniz takımlara nasıl 3 atar 5 atar 6 atar. sizin hazımsızlığınız burası, sadece galatsaaray. lan trabzona 5 attık, adamları yatmakla suçladınız, yok gs atınca böyle yapmıyordunuz bik bik bik.

lan olm uyanın artık kendinize gelin, her şeye kulp takarak, rakiplerin her türlü başarısını boklamaya çalışarak, ezeli rakibinizin yendiği her takımı yok bunlar bilerek yatttı minvalinde konuşmalarınızla, herkesi kendinizden bıktırdınız.

amk şu ülkede laf anlatılamayan gözünün önünzdeki gerçeği görmeyen 2 gurup var, birisi akpliler, 2. si fenerliler.

yeter artık açın gözünüzü silkelenin kendinize gelin. adam 6 yıldır hiçbir sportif başarı gösteremeden başınızda duruyor ve kendi ali cengiz oyunlarıyla bir dönem daha sizin hayatınızı sikecek.

yok başkana sahip çık bilmem ne bık bık, ya çıkmayın abi, defolsun gitsin, gitsin kendi holdinglerini yönetsin, sizin takımın içine etti uyanın artık kendinize gelin.
Nefret ve şiddet uzun vadede misliyle geri dönen birşeydir. Fenerbahçe gibi ülkemizin en köklü kulüplerinden biri bugün bu haldeyse yöneticilerinin hasımane tavırlarından ötürüdür diye düşünüyorum.
bu sene lehine en fazla penaltı çalınan takım.

sorsan ceza sahasına çok fazla girmişler. Aldığınız penaltıların yarısı haksız sırf yarışta tutulmanız için verilen penaltılar. galatasaraylıyım ligi de takip ediyorum.

ben fenerbahçe kadar hakemler tarafından kollanan bir takım daha görmedim.
Bu sezonki kadrosu lig tarihinin en iyi kadrosu olabilir. Trabzon maçı sonrası sürece kadar da mükemmeldi her şey. Tam kadro olduğu sürece kimse önünde duramıyordu. Puan kaybettiği maçlar hep eksiklerin, sakatlıkların olduğu maçlardı.

Ne zaman ki bu ligden çekilme muhabbeti ve u19 ile sahaya çıkma olayı yaşandı takımın motivasyonu ve morali bozuldu. Üstüne ismail kartal olympiakos maçlarında yaptığı saçma sapan hamlelerle her şeyi mahvetti. Doğal olarak takımda motivasyon, moral, inanç diye bir şey kalmadı.

Oyuncuların hiçbir suçu olmadığına inanıyorum. Aksine hepsiyle gurur duyuyorum bir Fenerbahçeli olarak. Başarısız olsa da gelmiş geçmiş en efsane Fenerbahçe kadrosu olabilirler. Suç Tamamen kötü yönetim, kötü teknik direktör ve tabii ki saha dışı faktörlerde.
beddualı takım. haksız şampiyonluklarının ceremesini çekiyor.
àz önce psg dortmund maçında dembele çizgi üzerinde düşürüldü.
darbe göreb ayağı çizgide, vücudunun yüzde 80i ceza sahası içindeydi.

hakem serbest vuruş verdi.

aynı pozisyon iki kere fb'ye penaltı olarak verildi
ne dedi fb medyası neye inandırdı insanları?

çizgide olunca içerde sayılıyor"

kardeşim sizin hayatınız yalan.
bu yaptıklarınızı hep trajik şekilde sahada çekiyosunuz çekmeye devam edeceksiniz.
son şampiyonluğu üzerinden tam 10 yıl geçen takım. En son 2013-2014 sezonunda şampiyon olmuştu.
görsel
yaman algıcı, şikayetçi, mağdur panpa kulüp. kasımpaşa ve pendikspor maçında verilen ilginç penaltı kararları olmasa galatasaray şu an 10 puan farkla şampiyonluğunu ilan etmişti belki de. ayrıca icardi' ye ceza sahasında yapılan hareketler sonucunda verilmesi gereken ama verilmeyen 8 penaltıyı saymadım daha.
içerideki karagümrük, pendik, kasımpaşa maçlarında hakkı beraberlik olan kulüptü. Yani şu an puan farkı 12 olmalıydı. Lig çoktan bitmişti. Yabancı var hakemlerinden sonra olanlar malum zaten…
Bekliyoruz. Algı yapmadan çıkıp savaşsınlar, alkışı hak etsinler. Bu yeterli olur.