bugün

o yüzden siyasiler de dahil olmak üzere herkes kıvranmaktadır. söz konusu gs, ts olsa elli kez düşmüş şimdi bank asya'da kümede kalma mücadelesi veriyor olurlardı. büyüklük mü dediniz alın size büyüklük. bu yüzden fenerbahçe'lilik başka bir şeydir. hep mağruruz. ve siz hep bir alt basamaktasınız.
(bkz: göt)
(bkz: volkan demirelin tecrübelerinden faydalanmak)
aziz yıldırımcılık oyununda polat alemdarcılık oynayan veletin kullandığı replik.
kimsenin gülüp geçemediği önermedir. çünkü haklılık payı yüksektir. türkiye'de futbol demek fenerbahçe demektir. dağılın şimdi.
şike yapan bir takımın şike yaptığını kabullenmek ve küme düşürülmemesiyle övünmek kadar ezikliğin belli edildiği başlık.
maddiyatın ne kadar önemli olduğunu biliyoruz, ama küme düşürecek göt her kimde ve düşürüp türk futbolunu aynı zamanda türk hukuk sistemini süründüğü yerden kaldıracak göt her kimdeyse ben o götü başımın üzerine alır taşırım.
taraftar sayısı milyon değil milyar olsa eğer geç kalınmasına rağmen bugün bu iş gerçekleştirilemezse kimse bir daha temiz futboldan bahsetmesin.
şikeyi yapan kurum değildir ve kurumlar bu lekeyi taşımazlar, o işi yapan yöneticinin arkasında durmak ise bambaşka bir durum, eğer fenerbahçe taraftarı kimliğini korumak istiyorsa, yapılan eylem sonucunda cezayı her ne kadar çekecek kendileri olsada kangren kolu kesip dik durabilmelidirler.
şike fenerbahçe küme düştüğünde ligimizden defolup gidecekse fenerbahçe düşsün. kamu vicdanı diye bir realite söz konusudur. kupa bizim, lig gs nin olsun diyen adam hala bjk nin başında. bursa'nın şampiyon olduğunda kimin nasıl oynadığını biliyoruz. asıl yavşaklık biz temiziz demektir. 8-0 ne amına koyim. dakika 98 de kimsenin değmediği adama penaltı mı çalınır. ümit karan beni konuşturmasınlar gs nin şampiyonluğu tehlikeye girer dedi. bursa bjk rize ye yattı diye küme düştü. siktirin gidin aklınızı başınıza alın. adam olun dürüst olun. ne demişti isa bana ilk taşı günahsız olanınız atsın. mide bulandırıcısınız.
şike iddaa'sı sürerken ortada bir şey yok bizim oyuncularımız bu yüzden gitti bu olayları götünüzden uyduruyorsunuz diyenler şimdiden başladı.yarın bir gün şike yaptıkları kanıtlanırsa ve düşürülmezlerse bu seferde yeeaahh biz fb'liyiz, bize bir şey yapamazlar, biz olmazsak lig olmaz bok püsür olmaz deyip bundan da kendilerine pay çıkarmaya çalışırlar.böyle cins bir taraftar grubuna sahiptirler.
(bkz: by by birdie it s time to go)

hikayesi ve capsi http://blog.ultraslan-uni.org/?p=479
kendimize şunu sormamız lazım biz hukuk devleti mi olmak istiyoruz yoksa suçlara peşkeş çekilen insanların nasılsa bize bişey olmaz diyip istedikleri şeyleri yapıp bunlardan yargılanmadıkları mı ben fb küme düşerse sırf fenerli arkadaşlarım üzülüyo diye üzülürüm ve üzülüyorum ama kanun neyse onun olması gerekir ama şu bahaneye bittim fb küme düşerse marka değerimiz düşermiş lan sanki ne markamız varsa gören paso avrupada final filan oynuyozda lig değerimiz düşer diyosanız geçen sene gs ligde yoktu bi bok olmadı oğuz çetin zamanında fb ligde yoktu bi bok olmadı yine birileri şampiyonluğa oynadı.
HERKESTE O GÖTÜN BULUNDUĞU GERÇEĞiDiR.
delikanlı adam türk futbolu geçmiş 20 yılı ile yüzleşmeli ne varsa ortaya dökülmeli der ama hayır görünen o değildir. görünen bir linç psikolojisidir. yahu ümit karan söylüyor konuşursam gs nin şampiyonluğu tehlikeye girer diye. sizce bu önemli değil mi üstüne gidilmemeli mi. yani 2010- 2011 sezonu her şeyi çözmekte midir. ben sizin adaletinize ve samimiyetinize güvenmediğim için basit konuşuyorum. fenerbahçe yi düşürmek göt ister. tanım şudur;
haklı önerme.
sorun değildir. memlekette göt mü yok? o yüzden galatasaraylılar bu şike işinin başını çekiyor ya hacı.
o göte bülbül öte. *
bu ülkede göte göt denir ve herkeste iki lob halinde bulunmaktadır. saygılar, hörmetler efendim.
alakası olmayan unsur. italya' da 10 sene önce biri çıkıp ' juventus küme düşürülecek ' dese, herkes ağzını bırakıp ona başka bir yeriyle gülerdi. oysa ne olduğunu hepimiz gördük.
eğer bir suçu varsa ve ispat edilirse, fenerbahçe' nin de, beşiktaş' ın da, galatasaray' ın da, trabzonspor' un da küme düşürülmesi gerekir. olması gereken budur.
fenerbahçe'nin küme düşürülmediği hergün doğruluğu kanıtlanan önerme.
hani esip gürlüyordunuz en başlarda "şike şike" diye, düşürsene o zaman yiyorsa.
ama derdiniz şikeyle falan değil, her geçen gün bu biraz daha anlaşılıyor.

not: fenerbahçe'liyim.
feneri düşürecek olan kişinin götlü olmasıdır. o göt aziz yıldırım da vardır ki feneri düşürecek kişi azizdir.
nükleer güç israil e posta koyan devletin Fenerbahçe den korktuğunu savunan yazarımsı söylemi.
fenerbahçe düşürülemez.çünkü tff böyle bir karar verdiği anda fenerbahçe bu kararı da cas'a taşıyacaktır.e haliyle cas mahkemesinde kadrolu gizli tanıklar,öküz altında buzağı arayan suçlamalar,hiç bir somut delile dayanmayan gülünç iddialar bir değer ifade etmeyeceğinden tff hukuk kurullarının aldığı menfi karar cas'ta aynen reddedilecektir.

o yüzden fenerbahçe bu açıdan rahat.cemaat ise hiç rahat değil.çünkü cemaat, tff'ye peşinen bir karar aldırtmaz.aldırtırsa yukarıda belirttiğim gibi fenerbahçe bunu cas'ta bozdurur.ve bu dava idari anlamda fenerbahçenin zaferi olacaktır.o yüzdende cemaat böyle bir durumda istediğini alamadığı gibi kamuoyu önünde hepten madara olur.

işte bu nedenle cemaat işi sürüncemede götürüp demoklesin kılıcı gibi bu davayı fenerbahçenin tepesinde tutmanın peşinde.bu sayede fenerbahçeyi psikolojik olarak ezip kulübün anahtarlarını alma çabasında.tabi bu işin en başında planlanandı.ancak fenerbahçe camiası ve taraftarı beklenmedik biçimde inatçı çıktı.pes etmedi.başkanını da satmadı.anahtarları vermedi.o yüzden cemaat köşeye sıkıştı.hatta cemaatin sözünden çıkmayan iktidar bile oy korkusuyla cemaati sattı.malum, şike yasası budandı.

özetle bu mücadelenin kontrolü fenerbahçeye geçmiş durumda.
futbol götle mi oynanan bir spordu yahu?*
kendilerini bilen fenerlilerin açıklamasıdır.