bugün

türkiye'de kendi taraftarı haricinde amatör küme takım taraftarlarının dahi nefret ettiği fenerbahçe'yi itici yapan detayların tamamıdır.

(bkz: aziz yıldırım)
(bkz: kendisini beğenmiş ergen taraftar kitlesi)
(bkz: en büyük biziz tripleri)
(bkz: volkan demirel)
(bkz: emre belözoğlu)
Burjuvaziyi temsil etmeye çalışan çapulcu sempatizanları.
(bkz: çirkef)
(bkz: nihat özdemir)
http://c1109.hizliresim.com/11/9/15/8795.jpg
çok araştırmaya gerek olmayan detaylardır. zira itici şeyler detaylarda gizli değil, klüp büsbütün iticidir.
başarılı olduğu için çekilmediğini söyleyenler var. başka bir türk kulübünün kazanamadığı hangi başarısı var bilen varsa söylesin.
rakip takım taraftarlarının işleri güçleri yokmuş gibi oturup saatlerce tartıştığı ayrıntılardır. efendim hiç düşündünüz mü niye ligdeki diğer çoğu takım fenerbahçe'yi sevmiyor. niye her başarısında haketmediğini iddia edip, çekiştiriyor. artık diğer takımların taraftarları kendi başarılarını ve takımlarını bırakıp fenerbahçe'nin başarısızlıklarıyla, sorunlarıyla seviniyor. kız kardeşler her zamanki gibi dedikodu peşinde. insanda az gurur olsa utanır, susar kendi işine bakar. nerdee. fenerbahçe yenildi bastır fenere.

son zamanlarda "şike" davalarıyla uğraşıyor ligimiz. ve her zamanki gibi geçmişteki tüm pisliklerini, çamurlarını, lekelerini unutmuş gibi fenerbahçe'yle ilgileniyorlar. kendileri şerefli takımmış. temizlermiş. siktirsene ordan ya. arkadaş bu ligde adı hileye karışmayan bir takım olduğuna inanmıyorum. hileden kastım hatır şikesi olur, oyuncu satın almak olur, hakemi satın almak olur, teşvik primi olur. olur da olur. yirmi yılın faturası fenerbahçe ve aziz yıldırım'a kesiliyor. hayır aziz yıldırım'a yazık. adamın örgüt kurmaktan, kaçakçılıktan içeri alınması beklenirken şikeden alınıyor. benim derdim fener temiz takım falan diye yırtınmak değil. çünkü gerçekleri göremeyecek kadar gerzek değilim. neler döndüğünü anlayabiliyorum. derdim mahallenin dedikoducu teyzelerini aratmayan, geçmişinden bihaber hödüklerle.
edit: yazım
forma renkleri ve emre belözoğlu.
(bkz: koyması)
kendilerini tek ve en iyi zannetmeleri.
(bkz: yahudiler)
Büyüklüğü.
görsel +
fenerbahçe'nin renklerini itici bulan takım taraftarlarına pembe, mor ve bilimum saçma forma renkleriyle iyi eğlenceler.
fenerbahçe'yi sikici yapan detaylar olarak düzeltilmesi gereken başlık. sürekli rakiplerini yenmesi bu durumun en büyük sebebidir. galibiyetler söz konusu olduğunda fenerbahçe açık ara hatta eze eze bütün rakiplerinden daha iyi bir istatistiğe sahiptir. ve fenerbahçe türkiye'nin en büyük kulübüdür bunun da etkisi söz konusudur.
renkleri ve taraftarı.
fenerbahçeli olmayan herkez için geçerlidir.
(#13156884)
galatasaray uefa şampiyonu olurken ingilizleri desteklemeleri.
şu anda fenerin her darbe yiyişine sevinen gs li ler o günleri unutmadı.
fantazi sevgisinden kaynaklanan sevilmeme durumudur. ts sevmiyor 10 senedir veriyor, gs sevmiyor 10 senedir veriyor. bjk sevmiyor 10 senedir veriyor. diğer anadolu takımları sevmiyor ama ligden düşmesin diye yalamadıkları sik kalmadı çünkü Fenerbahçe ligden düşerse para kazanamayacaklar. ama sonra çıkıyorsunuz Fenerbahçe sevilmiyor.
(bkz: mahmut uslu)
(bkz: ilhan ekşioğlu)
(bkz: şekip mosturoğlu)
(bkz: volkan demirel)
(bkz: emre belözoğlu)
(bkz: caner erkin)
(bkz: alper potuk)
(bkz: selçuk şahin)

sürekli 1 e karşı 16yız bizi kimse sevmiyor tarzı arabesk ve mağdurluk kokan açıklamalar hepsinden daha kötü aslında. sorsan paçalarından kültür akar bunların.
şampiyonluk sevinci bile varoşça olan takımdan ne beklenir ki... tavuklarmış pişirmişmiş...

yaptıklarıyla söyledikleri hiç uyuşmuyor.