bugün

Standart olanını 35 YTL ye alabileceğiniz derbi bileti ve kombine almak istiyorsanız mutlaka olması gereken kart.
fenerbahce taraftarını kazıklama projesındekı bır baska altarnatıf karttır.
"taraftarımızı ne yapar da daha fazla yolarız" mantığını güden yönetimin başlatmış olduğu uygulama. *
maddi durumu yerinde olan her gerçek fenerbahçelide olması gereken karttır.
gold kart: 100 YTL -iki taksit olur- *
platinium kart: 350 YTL -elit kesim için-
fenerbahce şükrü saraçoğlu stadında ki maçlar öncesi karaborsa terörünü büyük ölçüde bitirmiştir.
sahiplerine birtakım ayrıcalıklar sağlayan kart.ayrıca acil olarak arıyorum.sözlükte sahip olan varsa irtibata geçebilirler.
eskişehir maçının bileti için çok çok ihtiyacım olan karttır.veren olursa,veririm ciddiyim.
classic, gold ve platinum olarak 3 farklı şekilde düzenlenen kart. en önemli özelliği bilet alımı konusunda öncelik sağlamasıdır. kart türlerine göre bilet sayıları maçın önemine göre değişmekle beraber; genellikle classic kart için 1, gold kart için 2 ve platinum kart için 3 adet şeklindedir.

taraftar kart sayısında fenerbahçe avrupa'nın en önemli futbol kulüplerini geride bırakmıştır.
bilet alımında öncelik sağlaması özelliğiyle en kısa zamanda bir tane edinilmesi gereken kart.
kulübe özellikle bu zor zamanda destek olunması için aykut kocaman tarafında bile alınması ve destek olunması istenen fenerbahçe spor kulübü taraftar kartıdır. nasıl alınacağı konusunda detaylı bilgi için buyrun. http://www.fenerbahce.org...detay.asp?ContentID=25622
kulübümüze maddi destek kadar, manevi destek sağlamak içinde alınması gereken kart. bugünlerde 1 milyon rakamının geçilmesi çok önemli olacaktır.

http://www.fenerbahce.com...l/fbcardregistration.aspx adresinden,
fbkart yazarak 7979 sms(avea-turkcell) göndererek,
0 216 444 10 07 nolu telefondan sahip olunabilcek karttır aynı zamanda.
aziz yıldırımın en büyük hayali 1.000.000 fenerbahce kart üyesi olan rakama yaklaşılmıştır. Klasik kart ücretleri 35 tl dir.
an itibariyle 225 bini geçmiştir.
az önce siparişini verdiğim karttır.
şampiyonluktan sonra herkez forma alır, feneriumlara koşar. önemli olan zor günlerde "takımının" yanında olmaktır.
sonu gelen fenerbahçe'nin taraftarına atacağı son kazık.

- hacı takımın ebesini kovaladık bari son voleyi çakalım
+ altın vuruş olsun ali
- tamam hacı, kart çıkartalım
+ iyi olur, adı da platinyum olsun havalı bak
- güzel dedin, gold falan da yaparız yanına hoş olur
+ hakikaten ha, salaklar da destek yaptıklarını sanarlar hem
- ehe
+ eki eki
bayram ertesi gidip 2 tane alacağım karttır. inadına, şerefsizlerin varlığı sebebiyle inadına ulan!
1 milyonu rahatlıkla geçecek karttır.
futbolcusundan yöneticisine herkesin fenerliler'e kakalamaya çalıştığı cüzdan aksesuarı plastik. üretim maliyeti 50 kuruş satış fiyatı ise en az 35 tl. şike parası yapılarak hiç edilmemesi içten bile değil.
bukalemunların bir taraflarına batan karttır. ben alıyorum kulübüme veriyorum parayı. sana giren çıkan nedir arkadaşım? devlet benim kulübüme beleşten stat vermedi, kredilerle ayakta durmuyor benim kulübüm. ben ayakta tutuyorum onu. becerebiliyorsan sen de yap. bukalemunların canını yıkan bir diğer gerçek için (bkz: fenerium)
fbkart (büyük harflerle) 7979'a sms göndermeniz sonucunda kargo bedeliyle beraber 35tl'ye elde edebileceğiniz karttır.
an itibariyle resmi kullanıcı sayısı 254.422'dir.
eylül ayı sonuna kadar ve yapılacak genel kurulun bitiminden sonra en az 600 bini bulacak karttır.
almak için yarın başvuracağım kart. her fenerlinin yapması gereken de budur.
aynı zamanda 4 eylül 1 milyon liralık alışverişe de destek olmak için 4 eylülde iki tane gold türünü alacağım karttır. umarım diğer fenerbahçeli kardeşlerimiz de bir şekilde alırlar ve destek olurlar.
ayrıca bu kartın bu ara çıktığını sanıp komik monologlar yazmaya çalışan malları göstermiştir.
Şu zamanda takımıza bir nebze destek verebilmek için almaya girişeceğimiz karttır.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar