bugün

(bkz: Cübbeli Ahmet hoca)
Getir getir farketmez ehehe.
şenol güneş için dua eden fbliler görüyorum :D
Şuan idareten birini getirip, sezon başı Erol bulut’u getirmek yapacakları en mantıklı iş olur.
ÇEK ORADAN BiR AYKUT KOCAMAN, TARAFTAR 2 AY SONRA KÜFÜR EDECEK iKiNCi MAĞLUBiYETTEN SONRA.

türkiye lan burası, ne önemi var kimin geldiğinin. nasılsa bir iki aya kovulacak. istifa tezahüratları başlayacak.
ben gerçekten aykut kocamanı istiyorum. fenerbahçe nin çocuğu. uefa da finali kıl payı kaçırdık aykut hocamla. umarım geri gelir.
Oldukça sık duyulan bir haber.

Getirin oradan aykut kocaman ı şov yapacak.
Fenerbahce 'nin yeni kocası diye okudum awk yapmayın böyle şeyler ayıptır koskoca menerbahçe töbe töbe

Açık ve net evet.
Bir hayalin gerçekleşme zamanı gelmiştir artık

görsel
Bjk maci da kotu sonuclanirsa cocunun isi zor.

Ersun gelirse fena olmaz.
yılmaz vural daha iyi yönetir cocu'dan.
Favori hoşartmanlı, plase christopf daum.
bu haftaki fırat aydınus. plus ali palabıyık.
(bkz: josep guardiola)

Hazır lyon'a yenilmişken ali başganınız yollayıp alır herhalde*
alex usta gelse keşke.
tabiiki ersun yanal'dır. kendisi şu an bodrum'dadır. görüşmenin yapıldığı ilk gün aslında seçilmiştir; ancak bir kaç gün daha dinlenmesi ve yeni sezon programlarını salim kafayla yapması için diğer hocalarla görüşme yapılıyormuş gibi medya yanıltılmaktadır; çünkü hoca açıklanırsa tüm medya ersun yanal'ın başına üşüşür ve rahat bırakmaz.
Adam gibi adam daum.
aykut kocaman v2 dir. yüzsüzlüğü reload edilmiştir ve tepkileri alınmıştır. ayrıca duygular sadece göstermelik olmuştur, mutluluk şaşırma vs. iptal edilmiştir. gülme kaslarındaki sorun düzeltilememiştir. hala zaman zaman güldüğü görülmektedir. yakın zamanda çıkacak 2.1 güncellemesiyle buglar çözülecektir.
sözde fenerbahçe cumhuriyetinin sorunudur. bizi ilgilendirmez.
aykut geri döner merak etmeyindir.
nihat hatipoğlunun olması istenmaktedir şahsım tarafından. Yüzünün nuru yeter adamın.
Aykut kocaman'ın onursuz olan versiyonu.
(bkz: aykut kocaman)
bir fethullah gülen hocaefendi değildir.
(bkz: ironinin amına koymak)