bugün

gazeteci yazar sayın hıncal uluç un nihat özdemir ın yapmış olduğu saçma kıyaslamaya karşılık fenerbahçelilere sorduğu sorudur.

--spoiler--
'her şeye rağmen galatasaray'dan 3 katı büyüğüz' diyen fenerbahçe asbaşkanı nihat özdemir'e cevap veren hıncal uluç, 'futbolda kupa mı önemli, para mı?' dedi ve yeni bir tartışma konusunun fitilini ateşlemiş oldu.

hıncal uluç'un fotomaç'taki söyleşisinde fenerbahçe ile ilgili sözleri

kupa mı para mı önemli?

süper kupa'ya denk bir kupa var mı fenerbahçe'nin müzesinde! nihat özdemir kafası, ali koç kafası galatasaray'da takılı kalmış

yanindan dahi; geçemedi;

* fenerbahçe divan kurulu'nda galatasaray'ı kıskançlıkla suçlayan özdemir, "her şeye rağmen galatasaray'dan 3 katı büyüğüz. bu nedenle bu kadar bağırıyorlar" dedi. galatasaray'ın böyle bir niyeti olabilir mi?
nihat özdemir galatasaray'a niye saldırıyor: çünkü galatasaray'ın türk futbol tarihinde hiç kimsenin erişemediği, yanından dahi geçemediği bir başarıya ulaştığını, özellikle kendi dönemlerinde fenerbahçe için o başarıya ulaşmanın hayal bile edilemeyeceğini biliyor. bu düzeyde mi tartışacağız nihat özdemir ile?
o parayı koyuyor ortaya ben de kupayı koyuyorum. göreyim bakalım; süper kupa'ya denk bir kupa var mı fenerbahçe müzesinde!..
hangisi daha kıymetli? futbolda para mı kıymetli, kupa mı kıymetli?
hele o para ile nelerin yapıldığı tartışılırken günümüzde ya da yapılmadığı!..
bunlar iş değil! hâlâ nihat özdemir kafası hâlâ ali koç kafası galatasaray'da takılı kalmış. 2000 yılındaki başarının ezikliğine karşı hâlâ oradalar
--spoiler--
vardır efendim vardır. 2009 yılında beşiktaş'ı yenerek süper kupayı almıştır fenerbahçe.

edit : fenerbahçeli değilim
evet vardır süper babayı kupası.
fenerbahçenin hali hazırda aldığı başarıların alın teri değil poşet dolusuyla geldiğini görüp, galatasarayın aldığı uefa kupası ve süper kupasına tesadüf diyen başkanınızın metristen mektuplarla size katılmasına rağmen hala tek büyük amacınız galatasaraydan üstün olmak. ünal aysal başkan bile annemizin liginde oynayacaksak transfere gerek yok deyip sizi yenmek yada yenmemenin sikine takılıcak bir durum olmadığını esas milan,barça,real madrid,man utd'nin rakip olduğunu söyleyip istifa ederim demiştir.

illa başlıkla ilgili birşey diyeceksemde

(bkz: sistem bir hatayla karşılaştı ve kapatılmak zorunda)

edit: evet efendim biz ölene kadar yeni bir avrupa başarısı gelene kadar uefa kupası süper kupa diyeceğiz. çünkü sizin hali hazırdaki tek başarınız uefa kupası ve süper kupa almış galatasaray'ı 6-0 yenmek. ezik oğlu ezikler.
hıncal uluç'un çok bilmişlik tasladığı soru. şimdi galatasaray'lı ergen tayfası o yıllardır eleştirdikleri hıncal babanın peşinden şakşaklarla koşarlar. her zamanki döneklikleriyle.
kendisiyle de çelişir bu hıncal uluç, kendisi yıllardır demedi mi bu fenerbahçe her alanda galatasaray'ı ezdi geçti diye!
hem de manşet manşet yazdı bunları!

bir de unutmadan kendisine hatırlatayım bugün şu darbelerle uğraştığımız ve en zorda halimizle bile en az 2 misliyiz, işte kocamaaan galatasaray'ı uefa kupasını aldıktan sonra onu değerlendiremeyen, paraya çeviremeyen, büyütemeyen ve stadını ancak devlet desteği ile yapabilen zihniyetine/yönetimlere bir sorsun, acaba neden bu haldeyiz biz diye?
eminim ki cevabını bulacaktır.
öpüyorum kelinden, sakalından ve fularına parfüm sıkıyorum.*
o sebeple: (bkz: çubuklu bize emanet)*
klasik bunak ve anlama özürlü hıncaldan beklenecek bi yorum.yıllardır futbol başta olmak üzere her branşta gs ye kat kat fark atmış mali yapısıyla somut olarak 3 kat daha büyümüş ama hıncal efendi bunları görmeyip geçmişte alınan uefa kupası ve süper kupaya klasik geyige bağlıyor bu ve bunun gibiler 2000 yılında kalmış kafalar oluyor ne yazık ki !!
fenerlilere mavi ekran verdiren soru. al buyur fenevli kardeşim, ver bakalım cevabını.
onu diyen bunu da dedi.
(bkz: fenerbahçe neden büyük)

http://www.sabah.com.tr/Y...22/fenerbahce-neden-buyuk
nihat özdemir'in sığ saldırısına, ali dürüst ve ünal aysal'dan sonra tokat gibi inen 3. ayardır.
bazılarının tepeden güldüğü sidik
yarıştırması sorularından biridir.
(#14359253)