bugün

muhtemelen galatasaray ya da beşiktaş transfer eder.
hey be! zamanında abramoviç in takımına fırça çekerken hakkında "milyon dolarlar vererek kurduğum takımı 1 milyon dolarlık adam yıktı. kim bu kazım onu alıcam seneye takıma. siz beş para etmezsiniz yazıklar olsun size lan" gibi bi cümle kurduğu adamın düştüğü hale bak.
kendini büyük gösterme çabasındaki körpe teknik direktör tribi sonucudur. özellikle buyuk takınlara gelen yerli teknik adamlar bunu çok kez yapmışlardır.
takım içersinde otorite sağlama çabasından kaynaklıdır. iyi teknik direktör butür durumlarda farkını ortaya koyar ve adamı serbest yada kadro dışı bırakmak yerine onu kazanır.
ey aykut kocaman ve aziz yıldırım; hem yabancı kontenjanı doldurmayan hem de kazım kadar hızlı, teknik, dogru şekilde motive edilebildiğinde toto ligin en tehlikeli kanat oyuncusu olabilen birini nerden bulacaksın? diye sorarlar adama apışıp kalırsın.
beleşe düşeceği için galatasaray kapacaktır yüksek ihtimalle. olmazsa seviniriz efendim.
galatasaray' a gelirse kendisine çeki düzen vermesi suretiyle taraftar bağrına basar. yok alemcilik, seks alemleri filan yaparsa jo alves' in durumuna gelir.
Zararın neresinden dönülse kardır.
Fenerbahçe'nin bir nebze olsun düzelmesini sağlayacak durum.
yeni ögrendigim durum. ne yalan söyliyim biraz üzüldüm. severdim keratayı.
geç bile kalmıştır fenerbahçe.