bugün

fenerlilerin sadece hayal edeceği bir durumdur.
barcelona'nın 36 maç yaptığını gösteren tablo. hmmm 18 e 36, peki...
ödüt: benfica fenerbahçenin üstünde mi yoksa bana mı öyle geliyor.
gammazım ben tanımda yanlışlık var...
(bkz: bono kahkahayı bastı)
olası bir fenerbahçe - barcelona karşılaşmasını düşünmek...oha... ahahahahhaha ...
tabi barcelona da sikindirik takım lan, fener bile geçmiş.
Allah düşmanımın başına vermesin ama bu iddiayı savuran kişi menenjit olabilir. Tedavi için;

(bkz: belden su alınması)
hakemlerin ittirmesiyle ve kayserispor kalecisi volkan babacan'ın da katkılarıyla bulunduğu yerde bulunmasına rağmen son yıllarda şampiyonlar liginin favorisi olarak gösterilen takımı aklı sıra ezmeye çalışması oluşan durumdur. sorun şurdadır ki bunu yapan kişi veya kişiler defalarca şampiyonlar ligi almış bir takımı aşağılarken hiç mi düşünmüyorlar ki biz daha önce gruptan bile çıkamadık diye. bir de la liga ve spor toto süper lig şartları, zorluk seviyeleri, futbol federasyonları aynı düzeydeymiş gibi seviniyorlar. aslında herbiri şimdiden nasıl da yalvarıyor olur da şampiyonlar ligine gidersek barcelona ile aynı gruba düşmeyelim diye. ayrıca 2 mağlubiyet yazılmış lakin barcelona nın bu sezon 1 mağlubiyeti var(barcelona 0 hercules 2).
Barcelona 18-14-2-2
F.BAHÇE 9-8-0-1

bu istatistikleri göz önünde bulundurduğun zaman gülünç olan durum.. sende 18 maç yap ve bunların nerdeyse yarısı şampiyonlar ligi maçı olsun ayrıca tüm dünya kulüpleri ve teknik direktörleri seni yenebilmek için ekstra kafa yorsun uğraşsın didinsin..yenen takımın uyguladığı taktik derslere konu olcak kadar araştırılsın, incelensin ve sen hala utanmadan bu kıyaslamayı yap..oldu yavrum başka..
Eğer fenerbahçe 9 maçın 8 ini kazanıp 1 beraberlik alıyosa biz buna takım ruhu ve dayanışması diyoruz varmı alınan ?
zaten son duyumlara göre tavşanlı linyit'e gelmek isteyen messi'yi kulüp kabul etmemiş..o derece ironik durum yani huhaha zuhaha puhaha bütün hahahalar..
fenerbahçenin asıl rekoru göz ardı ediliyor.. (bkz: 31 yılda 1 türkiye kupası alan takım) zira barça ispanya kral kupasını böyle bir kararlılık ve istikrarla almamazlık yapmamıştır..
barcelona sen şöyle bi geride dur evladım.
fenerbahçenin kendisini elinden geldiğince teselli etmesi .
Aykut hocanın oynattığı takım oyunu sayesinde olmuştur.