bugün

o olmayan beyinleriyle akıllarınca dalga geçen ezik cinconlulardır. isterseniz bizi dünyanın en dandik takımı yansin, biz yine de sizin elinize 16 yıldır vermiyor muyuz? ee? siz daha beter olmuş oluyorsunuz o zaman. en dandik takıma yenilen takım tarafından 16 yıldır tecavüze maruz kalıyorsunuz ahahahaha. realden 6 yemişler, sonra gelmiş 4 yemişler, götü boklu kopanhag çakmış yollamış, biz 2 posta attık yolladık daha 3 hafta önce, kasımpaşa maçında tel tel döküldünüz, oyuncularınız sahada kavga ediyor, şamaroğlanı olmuşsunuz, hala yüce fenerbahçemiz hakkında ezik ezik bik bik kendinizi avutuyorsunuz. insan döner bi kendi takımlarına bakar. ilahi ezikler. *
(bkz: fethiyesporun fenerbahçeye sakso çekmesi)
Haklılar amk. ben olsam daha beterini geçerdim. 13 yaş grubu çıksa yenerdi şu ptt lig sonuncusu fethiye'yi.

Adamların tek galibiyeti vardı ikincisi bizimkisi oldu.
uefa kupası olayı ile dalga geçen fenerlilerin, ama biz sizi kadiköyde yeniyoruz şeklinde avunması manidardır.
ptt 1. ligin sonuncusu takıma yenilen takımla dalga geçen cimbomlulardır.
ahahahahahahaahaha
haklılar adamlar resmen kadıköy'ü 'feth' ettiler.
(bkz: fethiyesporun fenerin ağzına boşalması) gibidir.
(bkz: yazık la kimin çocuğuysa)
2 yıldır kazandığımız kupanın üstüne daha geçen seneden beri siklemiyoruz dediğimiz kupadan elenince gelip salyalarını akıtırlar. Olm siz dün götüm götüm kazanıp ne küfürler ettiniz.
Biz siklemedik, kaybettik, rakibi de onurlu mücadelesinden dolayı tebrik ettik.
Şimdi bi gidin fatih terim başlığında ağlayın ezikler.
ptt 1. lig sonuncusundan tecavüze uğrayan fenerli hezeyanıdır. ilahi ezik diyor bir de utanmaz adam. gidin bokunuzla oynayın şimdi. ahahaha
dünkü taşakçılara nispet yapıyordur ezik de değildir bir üst tura çıkmıştır.
dalga geçmekte son derece haklıdırlar.

ayrıca bu başlık, orduspor'un 4 attığı takıma yenilen takımın* yendiği büyük(!) takım* taraftarlarının ağlama duvarı olmuş/olacak başlıktır.
dalga değil taşşak geçiyorlardır. ulan bunlar olmasa futbolun ne anlamı var. çıkıp sokağa birbirimizi mi vuralım.