bugün

büyük ihtimalle trakya taraflarında yaşayan avrupalıdır.daha ilerilere gitmeye vize istiyorlar malum.edirneli falan olabilir.tabi beyaa ne sandım kızanım.
(bkz: tromsoya elenirsek ülkeyi terk ederiz)
bir galatasaray taraftarı olarak beni sevindiren hadisedir. hem ülken tanınıyor hem de oynadığın lig, oynadığın futbol.
bir galatasaray taraftarı olarak zerre bir tarafımda olmayan hadisedir.

he galatasaray bilinse bir tarafımda olur mu? yine olmazdı.

benim bir tarafımda ne önemli he.
sayıları fazladır. başarı olarak değil tabiki, avrupaya gidemedikleri için. şimdi avrupada bu merak edilir, adam şampiyon ama bu kupaya gelemiyor, kim acaba bu değişik takım diyerek araştırabilir. maradonaya demişler bilemem doğru mudur, fenerbahçeyi tanır mısın diye, maradona ise o kim galatasarayın yeni transferi mi demiştir.
futbol takmı uefa yarı finali, şampiyonlar ligi çeyrek finali oynamış, 28 kez kendi liginde şampiyon olmuş. aynı gün voleybolda kadın ve erkek takımının ayrı ayrı avrupanın en büyük kupasını almış, bayan basket takımı arka arkaya iki sene avrupa' da final oynamış, masa tenisi takımı 3 sene arka arkaya avrupa şampiyonu olmuş, erkek basket takımı barcelona gibi dünya devlerini birkaç kez hoplatmış bir kulübün ismini duymamışsa şayet o avrupalı' nın kendi kabahati ve cahilliğidir olsa olsa...
fenerinde galatasarayında beşiktaşında amına koyayım ülke ne halde lan dalyaraklar.
dil ismi sanabilecek avrupa'lıdır.
bilgili ve kültürlü avrupalıdır. geçen sene uefa'da yarı final oynayan takımı bilmiyorsa zaten cahil ve spor kültürü olmayan avrupalıdır.
Yoktur.

Avrupada "0" (sıfır) çeken kaç takım var amk.

illa ki duymuşlardır.