bugün

neslihan hariç en iyi türk voleybolcuları da kadrosunda bulunduran takımı abartmaktır. ama başlığı açan şahıs şakacı bir yazar olduğundan ciddiye alınmamalıdır. şakacı seni.
(bkz: ilk 92)*
(bkz: fenerbahçe voleybol takımı 11 i)

voleyboldan çakmayan adamın tespitidir afedersiniz.

Fenerbahçe Acıbadem şu anda voleybol ligi'nde yenilgi yüzü görmemiş. hatta yenilgiyi geçelim, şu ana kadar oynadığı tüm maçlarda 1 set evet lan set vermiş... Deplasmanda avrupa'da zaten 3-0 dan aşağısı kurtarmıyor takımı. Sen de bir voleybolcu adı öğrenip bööeğ diye kusuyorsun dostum. Bari önce araştır lan.

işte bu yüzden Fenerbahçe'nin basketbolda sponsoru ülker, gs'nin ve bjk'nin ki ülkerin ürettiği ürünler. cafe crown ve cola turka. işte buna benzer o da.
yazara göre, ilk 11'i; volkan, lugano, bilica, naz, vederson, gamova, alex, seda, çiğdem, eda, guiza'dan oluşan takımı abartma eylemidir.

(bkz: dostum ilk 11 demişsin ama bu voleybol takımı)
tipik bir fenerbahçe taraftarının yapacağı iştir.
insanların alın teriyle oynayıp dikkat çekmeye çalışan zavallıların öne sürdüğü sözlerin bütünüdür.dünyada ki bütün dilleri getirse bunun kadar saçma bir tespit yapılamazdı.bunu söyleyenlere kabaran bir şey vardır.
avrupa ikincisi olmuştur.
abartmak için gezegenler arası kupa mı kaldırması gerekiyor.

kıskançlık adamı cehalete sürükler.
böyle bir laf var mı bilmiyorum, eğer yoksa bundan sonra var.
"acaba cimbom beyinli olduğumuzu milletin gözüne nasıl sokarız" düşüncesinin önermesidir. bu takım şampiyonlar ligi finaline kadar oynadığı 37 resmi maçın tamamını kazanmış, üstelik 32 maç da set bile vermemiş, tek yenilgisini ise kupa 1 finalinde geçen yılın şampiyonu olan takımına tie-break e giden bir maç sonunda almış, hala birileri abartmaktan söz ediyor.

peki, sizin o süpersonik takımınız cimbom, abartılmış takım olan fenerbahçe ile bu sezon oynadığı 4 maçın tamamını kaybetmişken,fenerbahçe den 1 set alabildi diye yaşadığınız o coşku neydi, abartılmış bir takımdan 1 set almak bu kadar mı mutlu ediyor sizi?

görsel
ulan bu kadar da olmaz diye tepki vermek lazım böyle bir söyleme. ben fanatik bir galatasaraylı ve voleybolla uzaktan yakından ilgisi olmayan bir adam olarak, bu kızların başarısıyla acayip derecede gurur duyuyorum.

artık anlayın zihin felci geçirmiş gerizekalı güruh, şu sınırları aşınca o renkler kırmızı beyaza dönüyor. herkesin futbolla yatıp kalktığı ülkemizde, voleybolda avrupanın ikinci en büyüğü konumuna gelen fenerbahçe acıbademe saygı, gurur duymak gerekir.

ha yapacak mıyız? hiç sanmam..
(bkz: voleybol takımının 11 kişiden oluşması)
hepimizi televizyon başına kitleyip, harika maç çıkartan kızların duyunca çok üzüleceği laftır...ben de fenerli değilim ama hak yememek lazım.
sadece futbolu spor olarak gören, voleyboldan habersiz olan ve tek düşüncesi "ben nasıl gsli olduğumu gösteririm" olan yazar tarafından açılan bir başlıktır. bu tür zihinlere anlayacakları dilden konuşmak gerekir. gs uefa kupasını aldığında 11 oyuncusu da türk müydü? o takımı taşıyan oyuncular hagi ile popescu değil miydi? ama kupa gs müzesine ve türkiyeye gelmişti.

sanki her sene 2-3 takımımız voleybolda hatta voleybolu geçtim herhangi bir spor dalında bu kadar büyük organizasyonlarda final oynuyor da bu takıma dil uzatıyoruz. iyisi mi lig tvyi açın da futbol maçı özetlerini izleyin o güzel zihninizi de elde edemeyeceğiniz başarılara yormayın.

sonsuz teşekkürler sarı melekler.
abartılacak bir durumdur.aroma bayanlar voleybol liginde hiçbir maçını kaybetmyen,rakiplerine sadece iki set veren,avrupa şampiyonlar liginde dörtlü finale yükselen,ev sahibi takımı yenen,çıktığı final maçında 2-0'dan 2-2'ye getiren ve yenilmesine rağmen alkışı hak eden bir takımı abartmaktır.
2011 yılında fenerbahçe bayan voleybol takımı, katar’ın başkenti doha’da düzenlenen dünya kulüplerarası voleybol şampiyonası finali’nde brezilya ekibi sollys osasco takımını 3-0 yenerek "dünya şampiyonu" olmuştur.
2011 yılı indesit bayanlar avrupa şampiyonlar ligi final four 'unu istanbul'da düzenlemiş olan, fenerbahçe "avrupa 3.sü" olmuştur.
son olarak 2009-10 sezonuna süper kupa ile girdikten sonra, türkiye kupası'nda vakıfbank güneş sigorta türk telekom'u 2-3 4-2 (altın set ile) dize getirerek bu kupayı da tarihinde ilk kez kazandı. ligde ise normal sezonu namağlup tamamladıktan sonra play-off yarı finalinde galatasaray'ı 3 kez 3-0 yenerek eledi. play-off finalinde ise vakıfbank güneş sigorta türk telekom ile karşılaşan sarı-lacivertliler bu seriyi de 3-2, 3-2 ve 3-0'lık galibiyetlerle 3-0 galip tamamladılar ve ikinci kez üstüste lig şampiyonluğuna ulaştılar.2010-2011 sezonunda klübü istenilen başarılara ulaştırmak adına dünyanın en iyi antrenörü olarak kabul edilen brezilyalı ünlü hoca josé roberto guimarães (zé roberto) takımın başına getirilmiştir.