bugün

her avrupa maçından sonra rakipleri tarafından alay edilmesi olayıdır.

- Fenerbahçe niye elendi?

Cevap: Defansta Sol Campell ve Roberto Carlos yokları oynadı. Orta sahada Totti"den yeterli pas alamayan Crespo ve Oliveira kendini gösteremeyince, Capello çaresiz kaldı.

- Kardeşim baksana, sen uluslararası bir suçtan dolayı aranıyorsun.

Bizim Türk cevap vermiş..

Böyle birşeyin olması mümkün değil. Benim uluslararası ile işim olmaz. Çünkü Ben Fenerliyim.

- Çocuklar inanın. inanın çocuklar. Valla inanın. Olur belki bişiler...

Eğlence UEFA kupasında devam edecek... Ben inanıyorum sizde inanın Çocuklar...

kaynak: internethaber
(bkz: ne olacak bu fenerin hali)
her yıl bu donemlerde sıkca rastladıgımız durumdur. Fenerbahce biraz sansli ise eylulu anca gorur. Anlamıs değilim neden bu kadar pahalı ve iyi oyunculardan kurulu bir klup avrupada basarili olamaz burasi bir muammadir.
(bkz: fenerle uğraşıp prim yapacağını zanneden yazar modeli)
edit:bazıları üstüne alınıp kötüleme bombardımanına tuttular bu entrymi
ben size dememiştim o lafı siz hiç öyle yaparmısınız.
- Efsane yurda döndü.

- Eğlence günü artık çarşamba değil, perşembe.
(bkz: ülke puanı)
kısaca fener alayı olarak adlandırılabilecek durum.
yine fenerbahçenin kabahatidir. bu kadar çok şans bulup hiç ama hiç değerlendiremeyen bir takım tabii ki alay konusu olur. tamam trömsö ve benzeri olaylarla da biz alay etmiştik ama fenerbahçeninkisi pathetic bir hal aldı artık.
(bkz: alay konusu olan fenerin kalaylanması)
d) Entry tamamen yazara ait olmalıdır ya da alıntı ise kaynak gösterilmelidir. copy+paste yapılmış olan entry kaynak gösterilerek yayınlanabilir. sürekli copy paste yapan yazar da silinir.

(bkz: sözlük formatı)

(bkz: önce sözlük formatını bil sonra alay etmeye çalış)
(bkz: ac ta kendi gtüne gül)
-ecek lerle -acak larla olacak iş değildir. tarih bugün neyi yazıyorsa gerçekte o dur. liverpool dan beş yenince adam gibi çıkıp yazarsınız.
her galatasaray-fenerbahçe maçına kadar 6s lilerin bolca yaptıkları ve fenerbahçeden 5-6 tane gol yeyince o alayları katlayarak iade etmemizi sağladıkları geçici eğlence durumu
rakipleri için en büyük eğlence. bundan yıllar önce de fenerbahçe kötü günler geçiriyordu, arkayı dörtleyelim esprileri vardı, ne olacak fenerin hali denirdi. ama fenerbahçe bunlara kulak tıkayıp emin adımlarla hedefine yürüdü. avrupanın devi oldu. yeni prensi olarak adlandırılmaya başladı. manchester united'tan daha değerli oldu. şu sıralar biraz tökezlese de bu uzun sürmez. o yüzden rakipleri eğlenebildikleri kadar eğlenmeliler. fenerbahçe ve fenerbahçeliler bu durumdan rahatsız olmaz. aksine memnuniyet duyar.
fenerbahçe'nin, 1989 yılında 3-0'dan çevirdiği galatasaray maçının devre arasında da böyle bir durum vardı.. ama fenerbahçe tribünlerine 5 işareti yapan galatasaraylı bu formayla alay edilemeyeceğini bilmiyordu..
ikinci yarı fenerbahçe 4 attıktan sonra öğrendi..
siz de öğreniceksiniz..
--spoiler--
avrupanın devi oldu. yeni prensi olarak adlandırılmaya başladı.
--spoiler--

yanlış yere yazılmış olması muhtemel entry'nin olduğu başlıktır.
(bkz: avrupa vs fenerbahce)
takım ne kadar büyük ise o kadar abartılır, o kadar dalga geçilmeye çalışılır, karalanır... zamanında üç büyüklerin hepsi böyle bir devreden geçmişti. biz de kötü bi dönemden geçiyoruz.. ama unuttuğunuz bir şey var bizle ancak alay edebilirsiniz o da ancak sizin taraftarlık anlayışınızdan(!) kaynaklanıyor.. herkes rahat olsun...
20 mayıs 2009 shakhtar donetsk werder bremen maçında santra ile beraber 3 lü çeken cimbom diye bağıran taraftarların yada inönü samiyen deki milli maçlarda kendi takımı için tezahürat yapan ufak beyinlilerin ortaya atmaya calısarak kendi ezikliklerini saklamaya calıstıkları cümledir.