bugün

Entryleri ile güldürebilen yazar. Tanımıyorum ama sevdim.
akıllara fenolftalein i getiren yazar.*
sıkıntıdan dağ patlattım, bomba yedim akşam üstleri ve kılıçla doğradım baklagilleri. şiddetli
yalnızlıktan geçimsizliğime karar verdim, dağıldım gökyüzüne mercimek taneleri gibi. bu benim hikayem diye kekledim belediye
başkanını, oy çaldım seher vakti. sütyen topladım bahçelerden, karpuz ektim yüreğime. canımdan bezdim, sazımdan vazgeçmedim hiçbir zaman. sözüne sadık
uzaylı sevdim gelmeyecek gelecek
zamanlardan. olta aldım bakkaldan, kutu kola tuttum denizden, ingilizce öğrendim
dilenciden. seyyar ehliyet sattım hollanda çarşısında, pide börek salonu açtım evimin arka odasında. böbrek yatırdım bankaya, faiziyle birlikte iki böbrek sahibi oldum, eskisiyle birlikte 3 böbrekle tutundum dağ
yamaçlarına yamalı paraşütümle. uçsuz bucaksız sokakları sevdim, ufukta beliren çöp arabalarından kaçtım, her an tenekeye düşecekmiş gibi korktum kaldırımlardan yürürken. başımı sıkacak bir kerpeten aradım
düzovada, keklik öpüp başıma koydum çimen çayırda. ne yapsak da çaresi yok anlayacağınız, işte bu yüzdendir ki güneşte meydana gelen patlamalara sevinip durdum, kıs kıs güldüm yatağımda uyurken..

Daha sizinle tanışmadık mı ? Ben Fenafilfloyd.
(#21016281) oha şahane bir üslubu olan yazar. gerçekten çok sağlam yazmış.
yedim ekmek arası kafamı ve çıktım terasına yalnızlığın. ihtişamına küfrettim, gizemine siktir çektim evrenin. başımı yaslayacak bir timsah aradım, orman büyüttüm hicazın itfaiye uğramamış topraklarında. neptün gördüm perde ardında, soluksuz küfür ettim yarım saat. halat bağladım kamyona sabahı çektim öyle, dumanlı çorba yedim kızılderili mahallesinde. harddiske yükledim pılımı pırtımı, ayrı bilgisayara çıktım ne hikmetse. etekleri zil çalan kız dövdüm, mekan bildirimi yaptım mapusanede. eczanelerde beleşe tartıldım sonsuza dek ve pekmez döktüm ülke liderlerinin kellelerine. rahatlıkla girdim füzesiz ülkelere, çaya bandırıp yedim pasaportlarımı. kalaşnikofla taradım yeşeren umutlarımı, zilinde lütfen damarıma basmayınız yazan
emekliyi vatandaşlıktan silip engelledim en nihayetinde. sonsuzun yanında lafı edilmeyen ömre bile katlanamadım ölüp yanlışlıkla dirildim bazen.