bugün

Seks işçiliği
Yani para karşılığı bedenini satmak
(Argo tabiriyle oru..luk)
Feminist zihniyet tarafından her fırsatta açıkça desteklenmektedir.
Söze lüzum yok işte Feminist ideolojinin ülkede yaratmak istediği sapkın değişim
Üstelik bunlar her sene şahit olduğumuz kirli tablolardan Yalnzıca birkaçı
Bu ideolojiye bu yozlaşmaya karşı duran bir vatandaş olmak herkesin en temel ahlaki ve vicdani görevi.

görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
midem bulandı. femizim adı altında orospuluk yapmak da ne biliyim... lgbt de onur yürüyüşü diye 10 yaşındaki küçük çocukların önünde kahkahalar eşliğinde oral seks yapmıştı caddenin ortasında. ben bunların içinde insanlık olduğunu düşünmüyorum.
(bkz: seni yemişler)
En kaba tabirle feminizm cinsiyetler arası eşitlik mücadelesidir.
Seks işçiliği kapitalist erkek egemen sistemin bir olgusudur. Ve fuhuş (uyuşturucu kullanımı) kapitalist iktidarlar tarafından bazen saman altından bazen resmi kerhaneler gibi görünür bir biçimde yaygınlaştırılır.
Görsellerdeki döviz sloganlarına gelince; bunların çoğu mizah. Haftada en az 3 orgazm demiş. Kadın bedeni uzerinden yapılan politikalar eleştiri var (3 çocuk) ne var bunda?
Kisaca kardeş rahatsiz olman orospuluğu yaygınlaştırıyor olmaları değil erkek olman.
Orospuluktan rahatsız oluyorsan kadınların buna mecbur bırakıldığı tolumsal koşulların ortadan kalkması için mücadele et.
Ulan allah bilir ilk seks deneyimin o emekçi ablalar sayesindedir. Dbdjjdjdje.
ironi yapıyorlar ya bunu anlamayacak ne var bunda yaf.
Feminizm denen olgunun kendi içinde neleri desteklediğini bilmeyenlerin şaşırmasıdır.

Feminizm denilen şey kuruluş amacından tut oluşturduğu sosyolojik cinsiyete kadar ergen işidir.

Neden benim hiçbir kız arkadaşım feminist değil? Demek ki bu bir eksiklik aslında, kadının karşısındaki kişinin erkek olmayışından kaynaklanıyor bir nevi.

içinde eşcinsellik (lezbiyen Feminizm) diye büyük bir oluşumu da barındırır.

Kısacası çöp, tomboylar ağlayacak.
anlamak çok zor değil aslında, zor olan anlamamak için sarfedilen çaba.

hadisenin özü şu: "kendi bedeninin tüm tasarruf hakkına sahip olmak". yani kadının kendi bedeni ile ne yapacağına ve nasıl yapacağına yine kendisinin karar vermesi hakkı."

bir kere bu prensibi anladıktan sonra bedenin para ile satılıp satılmayacağı sadece bir detay. kadın isterse satar, istemezse satmaz. ama kadın bedeninin sahip olunacak bir meta olduğunu zanneden, ve bu düzenin böyle devam etmesini isteyen ataerkil zihniyet buna isyan edecek. elbette edecek: eğer kadının bedeni bir malsa, nasıl olur da kendi kendini idare eder? hiç bir mal kendi kendini satar mı? kendi kendini satabilen şeye mal denmez ki! peki ya pezevenkler ne olacak? işte işin ilginç noktası da bu: eğer kadın tedbir amaçlı bir pezevenk tutuyor ve o pezevenge hizmetinin karşılığını veriyorsa bu yine o kadının tasarrufudur. ama pezevenk kadının bedenini bir mal gibi o kadının tasarrufu dışında satıyorsa bu köleliktir, sömürüdür.

isimlere ve sıfatlara değil; kimin neyi hangi yetki ile yaptığına, yani sahipliğin, hakimiyetin ve karar verme yetkisinin kimde olduğuna bakmak icap ediyor. yoksa isteği dışında günde 9 saat emek satıp "onurlu" olduğunu iddia etmek komiktir. "bedenimi değil, saatimi satıyorum". eee? sonuçta hayatının bir kısmını para karşılığı veriyorsun işte, farkı nedir?
feministler kadının kendi elleri ve dizleri üzerinde durması olayını yanlış anlamış olabilir mi acaba? birileri onlara doğru pozisyonu anlatmalı.
Bunlar nasıl tablo.
Cidden insanlarda hiç ar, namus kalmamış

Sonra vay efendim korona geldi. Geberin.
Parayla satınalınabilen,
Fiyatı olan herşeye "mal" denir
Bunu da ekleyelim.
Mal olma insan ol.
Sonra sırtına semeri vurduklarında feminazii diye bağırma.