bugün

henüz gerçekleşmemiş bir durumdur. son karar fatih terim'dedir.
hiç şaşırtmayan olay. fatih terim sike sike oynatacaktı zaten play-offta. ayhan akmanı oynatacak değil ya.
panik yok. çok net bir galatasaray duruşu. camia zaten adam gibi bir camia olsaydı, melo kendi futbolcularına yumruk attı diye değil, sezon başından beri rakip bir çok futbolcuya kafa, çelme , tekme, yumruk attığı için kadro dışı bırakılırdı.
kendi kalecisini döven ahlaklı(!)taraftarlar tarafından eleştirilen karar.
(bkz: komik)
göt korkusundan hoppidi hoppidi hoplayan çubuklularda sıkıntı yaratan durumdur.

fatih terim kendisine bütün cezaları vermiştir! riera dahil olmak üzere bütün takım fatih terim'in yanına gidip af dilemiştir ve fatih terim bu davranış sonucunda "benim için manevi değerler çok önemli, bana biraz süre verin, ama bu yaptığınız takımdaşlık adına iyi bir şey" dedi.

ama görülüyor ki; muslera'nın penaltı atmasında sıkıntı duyanlar burada da sıkıntı duyuyorlar. ilk maç 3'ün 1'ini alanlar, ikinci maç direklere şükredenler korkuyorlar.

ağlamayın ulan!
fenerbahçe'nin affedildiği bir ligde, melo küçük bi detay.
futbolcusu sahada rakibine arkadan kafa atan (lugona emre aşık'a) yerdeki rakibinin bacağına basan (lugano) yerdeki rakibinin karnına basan (reto ziegler webo) adamların , takım kaptanlarını döven adamların (rüştü pendik maçı sonrası) şampiyonluk gelmedi diye stadlarını yakanların, tribünlerinde bir afiş yüzünden bir birine girenlerin eleştirdiği durum.
yok adamlığı bu camia galatasaray'a öğretmeye kalkıyor daha da komik oluyor. senin futbolcun teknik direktörünü dövmüş ses etmiyorsun. melo ortada kalsa ilk atlayacak kulüpte fener'dir sanki bilmeyen var. daha komik olanı 6222'yi yazan ekipten olan şeko ben bu kadar sert olduğunu anlamamışım dedi. sağ kolu olduğu aziz yıldırım ben 6222'yi bilmiyordum dedi. nihat özdemir 58. madde değişsin dedi. 3 hafta sonra aziz değişmesin dedi. nedense 6222 değişikliğine bu vatandaş ses bile etmemişti. neyse ardından nihat'ta değişmesin dedi. ama değişmesin derken değişsin diye tff'ye sunulan dilekçeye imza atmıştı. ardından genel kurulda o kadar laf ettik bari hayır diyelim dedi ne de olsa diğerlerine güvenmişti. peki bu yıl 3 temmuzdan beri olduğu yerde duran bir tek kim var galatasaray. bu da size kapak olsun.
fenerbahçe'ye iftira atılan bir ligde küçük bir detaydır. yıllardır değil üçün birini, üçünü birden alanlar kıvırıyorlar sadece...

edit: ben melo'nun affedileceğini zannetmiyorum. konudan bağımsız fenerbahçe'ye sallayanlara istinaden girilmiştir.
cas davası namusumuzdur deyip, uefa ile pazarlığa oturanlar dönmekten bahsederler... 58. madde değişmesin deyip, değişmesi yönünde imza verirler...

sayfa sayfa ahlaksızlığı görüp "komplööööö komplööööö" diye bağıranlar şimdi galatasaray'ın ve fatih terim'in adamlığını dillerine dolamışlar.

ben bu dünyanın adaletinin...
-türkiye'de teknik direktörlük yapmam
-türkiye'de yapmam dedim milli takım demedim
-galatasaray'da her türlü görev benim için kutsaldır

hay ben sizin adamlık anlayışınızı...
galatasarayın hocasının her sözünü yediği gibi bunuda tutmayacağı bellidir. Neymiş efendim arkadaşları affedilmelerini istemiş. (bkz: şampiyonluk elden gidiyor)
Not:Beşiktaşlıyım
(bkz: felipe melo nun kadro dışı kalması/#15111672)
ayhan akman ve ceyhun gülselam sayesinde şampiyonluğu kaybetmektense, melo' nun götünü kaldırmak tercih edilmiştir. hayır madem affedeceksin bari oyunlar yapmayın yok görüşmeyi reddetmiş falan, çocuk mu bu adam iki günde aklı başına gelecek. ama belliydi zaten bu riskin alınamayacağı.
Adamın vukuat geçmişi göz önüne alındığında sırf zahiri kurtarmak için yapılan göstermelik af.

Fatih Terim'in tükürdüğünü yalaması bir kenara (adam zaten bunu kaç kere yaptı alıştık biz), takım için normal bir durum.

Aynı şeyi FB, BJK de yapardı. FB'de Alex böyle bir şey yapsa pek farklı olacağını sanmıyorum durumun. işin ucunda şampiyonluk var, şakası yok. Sezon başı olsa durum değişirdi ama bu noktadan sonra köprüyü geçene kadar ayıya dayı diyeceksin artık.
felipe melo sırf çamur olduğu için transfer edilmiştir zaten, çamurluk yaptı diye kadro dışı bırakılmaz. isteseler de yemez. o kadar babayiğit bir fatih terim tanımıyorum ben. ya siz?
melo'nun riera'yı odaya kilitleyip bayıltığını iddia edenlerin balıklama atladığı durum. böyle bir olay olmadığı ortada. bayılana kadar ve bayıldıktan sonra dayak yiyen bir adam iki gün sonra sadece bir morlukla ayakta bu daha da komik. ulan oyuncunuz hocanızı dövdü hala kadroda. bir oyuncunuz sezon sonu serbest kaldı tüm avrupayı dolaştı istediği parayı veren enayi bulamadı gittiniz aldınız ve bağrınıza bastınız.
birincisi bu ülkenin ne kadar adaletsiz olduğunu, ikincisi galatasaray'ın ne kadar adam seçen bir takım olduğunu gösteren harekettir.
küçük melo'nun korkusunu yaşamaya başlayanlar tarafından üzüntüyle karşılanmış haber.
minik kuşları küçük melo korkusunun sarmasına neden olan olay.
olması gereken oldu ancak kesinlikle sezon sonu gönderilmeli..

oyuncusunu arabasında döven, teknik direktörüne saldıran, maç sırasında takım arkadaşına uçan tekme atan, teknik direktörüne yumruk sallayan takımların ne kadar yobaz, görmemiş ve bir boktan haberi olmayan taraftarları gelmiş bu duruma yorum yapıyor..

neyse ama biz sizin böyle olmanıza alıştık.. battığınız boktan nasıl kurtulacağınızı düşünmek yerine hala başkalarına bok atmakla meşgulsunuz.. işte bu yüzden o bokun içinde kalmaya her zaman mahkum olacaksınız..

fatih terim'e laf edenler unutmamalı ki türkiye'nin en büyük teknik direktörüne karşı laflar söylüyorlar.. bu zamana kadar onun tabiri caizse kaypaklığını gören oldu mu ? bence olmadı, ki bence değil evet kesinlikle olmadı.. söylenen laflar sadece bok atmak için söyleniyor hepsi bu.. fatih hoca doğrusunu yapmıştır ve eminim sezon sonunda biletini kesecektir..

fatih terim'e utanç diyenler euro 2008'de 13 kişilik kadro ile yarı final maçında "fatih hoca götünü yalayayım" diye ağlarken şimdi fatih hoca yavşağın önde gideni olmuştur.. sorarım asıl yavşak kim ?

bırakın allah aşkına..

emre'ye katil deyip adına pankart açan, oyuncusunu arabasında dövmeye kalkan, teknik direktörüne yumruk atmaya çalışan oyuncusuna sahip çıkan taraftar grubu 2 oyuncunun arasındaki kavgayı nerelere getirdi..

he hatırladınız di mi ?? evvet şimdi savunmayı alıyoruz.. siz bizi 6-0 yendiniz..
hala duruştan falan bahsedenler var. bunun türkçesi 'ben şampiyon olmak istiyorum. bu oyuncuyu da saygısızlığından dolayı gönderecek kapasitem yok' tur. laf ebeliği yapmayın.
hocasına ağzına geleni sayan adamların affedilmesine bi sikim demiyen yavşaklara baya koymuştur bu karar.
söylemleriyle icraatleri birbirini tutmayan orospu çocuklarına dert olmuştur.

Not: lan demeyeyim demeyeyim diyorum ama bu sefer hakikaten de "bazı eziklere kapak olmuştur".
küfür ile kavgayı aynı kefeye koyan bazı orospu evlatlarını sevindirmiş haberdir.

sen de sağda solda önüne gelene küfredersin , ama dayak yememek için uzaktan.
--spoiler--
fatih terim : affettim seni melo.
melo : hırrr. görsel
--spoiler--