bugün

dünkü kötü galatasarayın bence ujfalusi ile birlikte en iyi futbolcusuydu.
bu sezon derbilerde bizi çok yalnız bırakacak oyuncu. *
ibb'li oyuncuya arkadan kafa atmasına rağmen sarı kart bile görmemiştir. aynı hareketi emre veya fenerli herhangi bir oyuncu yapsaydı ortalığın am*na koyardı şerefsiz medya. dün akşam bakıyorum spor programlarına kimse de çıt yok.
http://s1.directupload.ne...mages/110911/lquv9wm9.swf
yaptığı kafa atmaktan çok kafa sürtmektir ama ne olursa olsun oyun kuralları ve spor ahlâkının dışındadır.

galatasaray'da yönetimin yapması gereken daha ilk resmî maçında bu haltı eden melo'ya sağlam bir para cezası vermek ve kadro dışı bırakmaktır. kiralık olduğuna güvenip daha ilk maçtan yediği boka bak götün!

cezadan sonra mırın kırın ederse de siktirsin gitsin. tohumuna para mı saydık lan!
insanlarin zihnindeki 10 numara klisesine kurban giden topcu. yok efendim defansif orta saha oyuncusundan 10 numara mi olurmus, o forma kutsalmis vs.. vs..
tamam agresif, bazen cirkef, asiri hirsli vs.. o yonlarini tartisabiliriz.
ama forma numarasini tartismak nedir allah askina ya? nedir bu forma numarasi fetisistligi, onu anlamiyorum.
çok adam göt edecek bu sene çook.
geçen hafta kafa attı ceza almadı bu hafta sahada ve gol attı. temiz türk futbolunu alkışlayalım hep beraber.
18 eylül 2011 galatasaray samsunspor maçı'nın 18. Dakikasında attığı golle resmen kanırtmıştır.
kendisine bidon diyenlere en güzel cevabı attığı golle vermiştir. gol sevinci de bonusu. benim için 2 hafta sonra istanbul a gitme sebebidir kendileri.
aslan sevinmesiyle rigobert song u hatırlatan, aslan gibi aslandır.
ayrıca attığı gol için ancak şu söylenebilir: "oha"
attığı golün sadece samsun'a değil, başka takımlara da girdiğini görmekte olduğumuz topçu.
ancak samsunspor'a karşı oynayabilen orta sınıf topçu.
(bkz: dedim rahatsız mısın oğlum sen dedim)
oğlu kendisine pitbul dediği için kendisine pitbulu yakıştırmıştır.pek karizmatik değil ama kendine özgü olduğu kesin.
sahaya çıktığında elinden gelen her şeyi yapan hayranlığımı kazanmış futbolcu.
dün attığı golden sonra yaşadığı gol sevincinin başında emre belözoğlu gibi secdeye duracak sandım lan. baktım sonra samara gibi hareketler yapıyor. korktum valla.
sadece defansif özellikleri var diyenler için dünkü maçı izleyin diyorum adam ideal bir ortasaha çok işler yapacak çok.
iyi oyuncu olmasına karşılık fatih terim'in bu adama yüklediği misyon biraz fazladır.
attığı gol samsunsporlulardan çok fenerbahçelilerin götüne girmiş gibi görünüyor.
samsunspor karşısında göstermiş olduğu üstün performans ile maçın adamıdır kendisi, bir de gol atmıştır ki dillere destan, bir de sevinmiştir ki eyvah eyvah. Merak ettim de pitbullar kanarya yiyor mu?
(bkz: hıyar gibi kalas gibi odun gibi bir şey bu)
daha geçen seneye kadar brezilya milli takımındayken gs'ye kadar düştüğüne göre ölmüş topçudur. dos santos, elano, jo'dan pek bir farkı olmadığı sezon bitiminde görülecek aminüm.
2 gol atınca götü kalkan futbolcu müsvettesi.

italya'dan juventus'tan kovulan, yılın molozuna ödül(!) olarak verilen "altın bidon"'u kimseye kaptırmayan bir futbolcuydu. galatasaray gibi bir takımda anadolu kulüplerinin korkulu rüyası haline geldi...
kesinlikle türkiye'ye gelmiş en kaliteli ön liberolardan biridir. orta sahada mücadeleci futbolu, tekniği, zamanlaması her şeyi mükemmel bu adamın. libero değil forvet arkasında da oynasa türkiye'de o bölgenin en iyilerinden rahat olur. selçuk inan'la beraber zaman geçtikce top çeviren, rakibi yoran ve rahat bırakmayan orta sahanın demirbaşı olurlar.
altın bidon'u her maç sonrası hatırlatan metrissporlular olmuş. bir diğer altın bidon alan için (bkz: quaresma) bu 2 adam türkiyede ortalığın amına koyuyor. demek ki neymiş. ispanyadan 20 milyona gol kralı getirip madara olacağına, böylelerini bulacakmışsınız.
güncel Önemli Başlıklar