bugün

Bu kadında boyunun en az 10 katı ses var. Canlı dinledim. Muhteşem...
model grubunun solisti ve tek bayan üyesi.
tanırım, ünlü olunca çok fena psikolojisinin bozulduğunu söyleyen vokal.
Model grubunda iken çok ciddiye alamazdım ama şu an ciddi ciddi dinlemeyi sevdiğim şarkıcı.
Kolpa olmayıp orijinal kalan, magazinlerde kucaktan kucağa oynamayıp kendi özgün hayatında takılan ve sezen aksu'yu şarkılarını sezen aksu'dan sonra en güzel okuyan kadın şarkıcı.
Katarsis-Fatma Turgut programını izleyin youtubedan, çok güzelll
mini minnoş sempatik bir şarkıcı. sesi, müziği hoş. evde oturup gitar eşliğinde youtube klibi çeken saman şarkıcılar gibi değil. bi ağırlığı, güzelliği var. yaptığı işin hakkını veriyor, sahnesi de harika.
sesi boyundan büyük aplamız.
sesi dinlendiricidir.
güzelliğini bilmem

ama sesi güzel

üstüne saçma sapan magazin hayatlarla da

kafa götürmüyor.
cok guzel degil ama tatli ayrica sesinin cok garip bir cazibesi ve rengi var.
Cok guzel degil ama cok karizmatik. Bu da onu cekici yapiyor.
Son klibini hiç beğenmedim. Bir varmış bir yokmuş klibinde 45 - 50 li yaşlarda 25lik erkeklere sulanan teyzelere benzemiş. Aslında çok genç.
Cirkin ama on numara bir hatuna benziyor. Sarkilarini severiz sesi guzeldir.
2 ocak 1984 doğumluymuş. boyu 1,56 imiş. yani kadın 35 yaşında, 2,5 litrelik kola şişesi kadar boyu var ama kendisinden bir ses çıkıyor, aklını alıyor insanın.

fatmacığım. muhteşemsin. seviliyorsun.
izmir katip celebi bahar senliklerinde an itibari ile 35 dakika gec kalmis model grubunun eski solisti kadin sarkici. Hava sartlarida kotuydu bugun ona bagliyoruz.

Edit : an itibari ile çıkmıstir ve beklettigi icin uzgun oldugunu belirtmistir. Gercek sanatci.
sesine aşık olduğum hatun kişi. hep olsun, var olsundur.
birinin sesiyle sevişmek mümkün olsa bu benim için fatma turgut olurdu. abi çok güzel sesi var ya.
iyi şarkıcıdır. Böyle vura vura söyler.

Edit: imla.
Devasa güzel sesi olan sanatçı.
Canlı performansları güzel olan müzisyen.
şarkı söylerken levent yüksel misali o yüzünün çirkinleşmesi... çok tatlış bi hanım ablamız.
görsel
Modelin bizzat kendisiydi o post model devrinde bunu kanıtladı. Seviyorum seni tombik.
Sevdiğimiz şarkıcılardan biri sesi ve şarkıları olsun gerçekten seviyorum.