bugün

gaz dediğim yani oyuncuları çok iyi motive etmesidir. başka da bir özelliği yoktur zannımca. tandığım hemen hemen herkese soruyorum fatih terim galatasaray'a ne getirecek, yani teknik-taktik açıdan neyi başaracak diye.. diyorum ki hani şu galatasaray ilk fatih terim döneminde nasıl oynardı, fatih terim ne gibi bir yenilik getirdi takıma? aldığım cevaplar şunlar: "çok pis önde bascaz abi, pres yapcaz abi, tandem oynucaz abi, 4-4-2 oynucaz abi, bekleri hücuma çıkarcaz abi, deli hücum yapçaz abi.." iyi güzel de sevgili dünürüm, iyi güzel sevgili kaynatamın bacanağı da bunların hiçbirini fatih terim icat etmedi ki! bugün yılmaz vural bile bunları söyleyip duruyor kasımpaşaspor'u çalıştırıyor olsa dahi.. önde basan, alanı daraltan, topu kaptırdığında 11 kişi topun arkasına geçen, hızlı ve yerden oynayan, hücumu düşünen, oynatmamayı değil oynamayı esas alarak oyunu çirkinleştirmeyen bir takım yaratmak.. herkes aynı şeyi söylüyor. beylik laflar.. her takım hemen hemen bunları uygulamaya çalışıyor. ben gerçekten merak ediyorum fatih terim teknik ve taktik anlamda ne gibi bir devrim yaratacak o imparator şanına yakışır ŞEKiLDE.
-hepimiz gaz dan geldik (bkz: big bang theory)
-gaz dediğin 1 kere alınır (bkz: uefa kupası)
-gazı alan üsküdarı geçti (bkz: igdaş)
-gazsız yaşayamam dedi (bkz: hilal cebeci)
hoca dediğin ersun yanal dır. o kadrolarla lyon dan tut valencia ya kadar kimleri yenmediki ne takımları üst sıralara taşıdı. bilmem artık taktik mi gaz mı fatih terim den iyi hocadır.

aynı kadroyu ver fatihe yapsın ligde 2. görelim.

ertuğrul sağlam da fatihten iyidir.

bugun kayserispor, bursaspor ve antep i çalıştırsın fatih terim ilk üçe sokamaz.
hakkını yemeyelim biraz da şans var ...
fatih terim aynı zamanda çok iyi bir taktisyendir. fatih terim' in olduğu yerde hücum vardır, mücadele vardır, pres yapan bir takım vardır ve türkiye' nin en iyi hocasıdır.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar