bugün

temaslarda bulunmak üzere ispanya'ya gidecek olan fatih terim için kullanılan sözcükler bütünü. ne güzel iş.
çok alışıldık oldu artık ama
(bkz: şimdi onlar düşünsün)
ayrıca;
atletico madrid nere yolcusu olur muamma.
madrid e gidebilir ama atleticosu fazla,yavaş gitsin!
(bkz: mardin olmasın o)
bir süre sonra başlık altına yazan %90 oranındaki terim düşmanlarını fena halde göt edecek bir transfer haberi. sanırım fatih terim'in fiorentina'yı, milanı çalıştırdığı günleri unuttu garibanlar. transfer haberlerden atletico'nun ismi sık sık geçmekte ha atletico olur olmaz ancak en az atletico kadar ruhu olan ve kült bir takıma gideceği kesindir.

tekrar söyleyeyim, terimin transferi gerçekleşsin bu başlık altında göt olanları teker teker ifşa edeceğim.
+şimdi, uludağ haber ajansı madrid temsilcisi berkecan koyverdi'ye bağlanıyoruz.

+evet berkecan sendeyiz.

-teşekkürler sontekin,ee burada yaşayan insanların gergin bekleyişi sürüyor ve atletico madrid tesisleri önünde toplanan öfkeli kalabalığı dağıtmak için polisin zaman zaman sert tedbirler aldığını da söylemek mümkün.öğle saatlerinde kulüp başkanının yoğun güvenlik önlemleriyle birlikte binaya arka kapıdan giriş yaptığı da aldığımız duyumlar arasında.öte yandan, henüz doğrulatamadığımız bir bilgiye göre; ispanya başbakanı zapatero, ankara ile bir telefon görüşmesi yaptı.görüşmenin ne kadar sürdüğü ve nelerin konuşulduğu ise şimdilik bilinmiyor.sendikalar ve çeşitli sivil toplum örgütleri de ortak bir deklerasyon yayımlayarak;toplumun psikolojik dengesini alt-üst edecek bu türden kararların ancak referandum yoluyla alınması gerekliliğine vurgu yaptılar.madrid'ten aktaracaklarımız şimdilik bu kadar.sontekin

+peki berkecan gelişmeler oldukça sana tekrar bağlanacağız.

+sıradaki haberimiz; okulda namaz kılarken güvenlik güçleri tarafından kıskıvrak yakalanan liseli gençlerle ilgili.
Atletico madrid i seven,takip eden biri olarak;yapma başkan demek istiyorum..allah taraftarlarına sabır ,canlı yayın kameramanlarına kolaylık versin.
madridde ki spor eleştirmenlerinin bıyıklarını kesmesine sebebiyet veren olay.*
fatih terim başlığına da yazmıştım buraya da yazayım. fatih terim'in gerçekte milli takımdan ayrılmaya niyeti yoktu, istemiyordu, ortaya veda meda kelimelerini kullanarak bir olta attı, tff amanin hocam yapma diyecek, kamuoyu oluşacak, kal denecek, eh madem çok ısrar ediyorsunuz görevden kaçmak benim gibi imparatora yakışmaz diyecekti falan. ama işte malum blöf yutulmadı ve ardından ayrılmak zorundas kaldı. medyadaki bu türden avrupa'ya gidecek sözlerinin tamamen piyasa oluşturma amacıyla yapıldığına, fatih terim yandaşlarının kuyruğu dik tutma çabalarına bağlıyorum.
Ayrıca fatih terim avrupa'daki 3 büyük ligden birinde ilk 5'e girebilecek nitelikte takım çalıştırsın, bu entrynin altında önce ben kendimi kötüleyeceğim. köhnemiş, sistemsiz futbol anlayışı bir yandan, maçlarda açıkça görülen dürtü kontrol bozukluğundan muzdarip davranışları ile kim ne yapsın fatih terim'i. şovmen aramıyorlarsa tabi.
tahminim bu türden transfer haberleri bir süre sonra durulur, bizdeki küçük takımlardan birine gitmek de hzarete yakışmayacağına göre yorumculuğa başlar.
verilen aradan sonra ligler başlıyor yeniden, önümüzdeki elemelere de çok var, fatih terim de gündemden yavaş yavaş düşer gider.
kendisini şifonun yerine antalyasporda , ziya doğanın yerine diyarbakırsporda , broosun yerine trabzonsporda veya yılmaz vuralın yerine kasımpaşasporda görmek istiyoruz .