bugün

katillerden biri olan gavat.
Ulkucu olmayan sahis.
Sadece kufurlerin kifayetsiz kaldigi it.
orospu cocuklugunda gelinen son nokta. ilk defa bir harfini sansurlemeden yaziyorum.
https://www.facebook.com/33el345

arkadaşından facebook profilinden fena giydirmektedir.

ayrıca bir hafta önce "fatmagül ün suçu ne?" izlemiş. ulan.
kadın olacak kadın. avradını siktiğim sünepesi!
Facebook adi 33el345 dir. Orospu cocugu Arabasının plakasını Yazmış nasıl bir görgüsüzlük ise. Bir de fatmagul U izlemiş son zamanda. Anasını siktiminin evladı. Evini bulup evini yakacaksın hapiste boru sokacaksın götüne.
face hesabında abilerinden biri resti çekmiştir.

http://galeri.uludagsozluk.com/g//
Facebook sayfasinda paylasimlarina goz gezdirdim.
Sanirim sarisin bir kizi varmis. Onun resmini paylasip "ne onur ne gurur tek senin icin yasiyorum" yazmis.
Keske biraz onur biraz gurur birazcik da seref icin yasasaymis it...
Bak artik ne kendi kizinin ne de o 2 dekikalik zevk icin saldirdigin kizin bir hayati yok artik.
biri gelmiş ülkücü değil sağcı
biri gelmiş solcu değil sağcı
biri gelmiş sağcı değil solcu diyor.

neci olursa olsun. neden siyasi bir kanadı koruma peşindesiniz?

adam cani. ideolojisi kimseyi ilgilendirmiyor.
görsel

ilham aldıkları yer ortada.

bu tip yayınların yasaklanması şarttır.
Murat isimli bir şahıs vardı, Erzincan'ın Çayırlı ilçesinde diş kliniği açtı, bir yıl çalıştı. Diploması olmaması ve hep aynı ilacı yazması bazı vatandaşların dikkatini çekse de kimse şikayet etmediği için çalışmaya devam etti. Adam hekim değildi, ilkokul mezunuydu. ilçe devlet hastanesinin başhekimi bir baskın yaptı, tutanak tuttu ama adam aynen çalışmaya devam etti. Yukardan destekleniyordu çünkü.

Bir süre sonra diş hekimleri odasına şikayette bulunuldu, işlem yapılmadı.

Bu murat adındaki şahsın daha önce bir erkek çocuğuna tecavüz edip öldürdüğü için hapis yattığı, Rahşan affından salıverildiği öğrenildi. Bir tecavüzcü ve katil olan Murat'ı sahte diş hekimliği yapmaktan kimse vazgeçiremiyordu. Namuslu 2 kişi dışında kimse bir şey yapmadı.

En sonunda bir şekilde mahkemeye düştü, sonuç ne oldu bilmiyorum ama adamdaki rahatlık, güven bu ülkenin namussuzlar için bir cennet olduğunu göstermeye yetmişti.

Fatih gökçe
Birgün dışarı çıkar, arsız arsız ortalıkta dolaşır.

Acı ama gerçek.
polisimizin yerine olsam bunu ve üçünü en üst kattan atarım . dayanamadılar intihar ettiler derim. ( aynı tepkiyi çocuk tecavüzcüleri ve yaşlı insanları öldürenlere de uygulayabilirler.
daha önce de bir tecavüz vakasına karışmış, kızın ailesini baskı ve tehditlerle sindirmişler.

http://www.yenisafak.com....inde-bir-sok-daha-2086603

siz nasıl bir orospu çocuğusunuz ve sizin gibi orospu çocuklarını kim besliyor ki kolluyor? çeteler mi? takıldığınız ocaklar mı? kim kim?

tüm türkiye'nin ardına kadar bilmesi gereken bir soru da bu!
Baba adamdır. Her zaman bir elinde tesbih, diğer elinde kur'an olan bir din kardeşimizdir.
Has türktür. Her zaman görüyordum onu ülkü ocaklarında. Demlediği çay insanı mest eder. Paraya asla önem vermez. Yoldan geçen kadınlara yan gözle baktığını hiçkimse görmedi.