bugün

fatih bulut isimli şarkıcının yaptığı magandalık.
kimse kusura bakmasın.

https://twitter.com/CapaM...tatus/1192748876568178688
popüler kültürün insanı ne hale getirdiğinin kanıtı olan durumdur .
Toplumda popüler olan bir kimsenin eline hiç yakışmıyor o silah. Her insan şöhreti kaldıramıyor. işte örneği. Belki normal halidir bilmiyorum ama görüntülerden sanki alkollü olduğu anlaşılıyor. Okan'ın programında izledim fatih bulut'u. Dışarıdan bakınca gayet mütevazı beyefendi bir adama benziyor ama şu görüntü bütün fikrimi değiştirdi.
böyle orospu evladi kekolari ankara bozmasi barzolari meşhur eden tepemize çıkaranda sizsiniz

ulan adamın şarkısını ben hayatımda dinlemedim dinlememde (tarzim degil)
ama 43 m dinlenme almış..

demekki memlekette 43 milyon gerizekali var..
(bkz: fatih bulut kim amk)
Bu adama sempati duyanların da aq.
ilk çıktığından beri adam o kadar antipatik geldi ki bana ya hareketleri felan çok saçma erkek adamın götü başı oynamaz ama bu arkadaşın klipte heryeri oynuyor.

insanları bir anda hayatının hiç beklemediği bi yere getiren türk halkı bu adamı da meşhur etti ya ne diyim ki.
Boktan bir nakarat için adamın götünü kaldırdınız. Biraz da mizacı böyle demek ki. Çoğu anadolu düğününde kendini belli eden barzo tiplerden sadece biri işte.
Biz daha herifi tanımadan herif şöhret sarhoşu olup havaya girmiş şekil yapıyor rıza baba. Bu ne hız.
paranın insanı çıldırtma durumudur. düşünün, yaşamınızın ilk 30 yılı hep yırtmak için uğraşmışsınız sonra bir şarkıyla, eliniz avucunuz hayal bile edemeyeceğiniz paraya kavuşmuş.
sonradan görmeliğin en üst boyutu.
Gelip gecici tüm şöhretlerin yaptığı gibi o da, ünlü olmanın dokunulmazlık verdiğini düşünmüş.
böyle dağ ayılarını şarkıcı diye meydana sürenler, bu gerizekalıyı dinleyenler boşuna sitem etmesin kendiniz yüz verdiniz bu aptallara.
noldum delisi olmak bu olsa gerek .
görsel
fatih bulut da kim, emine bulut un kocası diye düşündüm şarkıcıymış. düğün şarkıcısı mı, madem öyle neden hakkında başlık açılıyor.
topluma kötü örnek teşkil eden itici ve riskli bir hareket.