bugün

büyük ihtimalle yapacak başka işleri güçleri olmadıkları için bu kadar hızlı ilerleyen tiplerdir. herif daha 2 gün önce 9.level dayken bugün 18.level a çıkmış. hayatını farmville'e adamış belli ki.
tabrik edilecek eylemdir. yememiş içmemiş, çalışmış çabalamıştır. sırrını burdan diğer yazarlara da açıklasın.
18-9=6 işlemini başarıyla gerçekleştiren yazarın açtığı başlık.

inanılmazı başarmaktır.
arkadaşımın hesabından oynarken 5 dakikada 6 level olmuştum. tabii nerdeyse 25 gift ve sürekli hediye gelen coins ve xp'ler sayesinde.
çok kullanışlı farmville oto ekiciyle ve 4 saatte bir hayat bulan çileklerle kolaylıkla gerçekleştirilebilecek iştir. veya böğürtlenle falan, hesaplamadım oturup.

tek yapmanız gereken 15-20 saat internette olmak. bunu yapan insan sayısı da az değil. yani internetle çok haşır neşir olan birisi bu oyunda 20 levele kadar çabuk tırmanabilir.

40'tan 50'ye 2 günde çıksın göt varsa. hey yavrum hey.
(bkz: farmville ile matematik nasıl çökertilir)
25. seviyeye kadar seviye atlamak çok kolaydır. yani iki günde 9. seviyeden 18. seviyeye yükselmek çok zor bir iş değildir. ayrıca 9. seviyeden 18. seviyeye gelmiş kişi iki günde dokuz seviye yükselmiştir, altı değil matematiğim beni yanılmıyorsa...
farmville'in matematiği saymamasından ileri gelen durumdur. 3 gün kasarsanız 8 level yükselir yani 65 level olursunuz.

(bkz: burda işler böyle yiğenim)

(bkz: ya sev ya terk et)
çok zor olmayan eylemdir. bir buçuk haftada 21. levela geldim. vize haftasındayım, bir yandan geziyorum, bir yandan zottirik işlerle de meşgulüm. öyle bilgisayar başında kilitlenmeye hiç gerek yok yani..