bugün

yalnız fazla gurur göte vurur.
bir takım bu kadar mı gurur verici şekilde yenilir? tüylerim diken diken oldu izlerken.
psg deplasmana as kadrosunu getirme zahmetinde bile bulunmadı ve antreman maçı ciddiyetinde oynadı.
bende senin yerinde olsam; sizin mal takımınızı verirdim mahkemeye, 15 yıldır şampiyonlar liginde yoksunuz, köy kasaba takımlarına eleniyorsunuz diye..

bizim şampiyonlar liginde oynamaya hakkımız yok mu dilenci başgan diye..

neyse, 7enevin medya gücünden haberin yok sanırım, olsa böyle malca bişeyi paylaşmazdın..

lan adamların alayı, büyük çoğunluğu size çalışıyo be.. insan şöyle bunu uğraşıp atmaya utanır aq..
6alatasaray'ın içinden geçmek istemediler bence. Evinde 4-5 tane atmasa ben bişey bilmiyorum. Amk yenilip hala konuşuyorlar. Yenildiniz bari susun. Gören de şampiyonlar ligine gitti de çeyrek final oynadı sanacak. Her maç rezil ediyosunuz ülkeyi tek başarınız oraya katılmak sonrası fazia.
üstteki mala ithafen;

3 tane kapı gibi çeyrek finalimiz, 1 yarı finalimiz bir uefa bir süper kupamız var..

mal kulüplerin mal taraftarları gibi, bi kere gruptan çıktık bi kere de çeyrek final oynadık diye, mal mal paylaşımlar yorumlar yapmıyoruz en azından..

babanız galatasaray..

eşşek gibi saygı duymasını öğreneceksiniz, öğrenmezseniz de biz kafanıza vura vura öğretcez..
(bkz: negatif büyüme)
6alatasaray,g4l4t4s4r4y, Hey yavrum heyy. Yüzüncü yılında şampiyon olduklarıma bak hele.
imi bizim iifi kipimiz vir.
Utanmadınız mı kendi sahanızda kendi seyirciniz önünde 3 lü defans oynamaya?

Lafa gelince bozom oofo kopomoz vor.
evet var kupamız, sizde alsanız ya yiyorsa g.tunuz ?öyle burda yazı yazmayla olmuyo o işler..

ne oldu avrupa da tarla sürdürmüyorlar mı şikeci ırkçı pavalı köpeklev ?
Psg benzer kadroyla real madrid i de yendi. GS kötü olmayan bir futbol oynadı. Hepsi bu.
Son 28 maçta 2 galibiyet alan adamlar hala neyi konuşuyo. Hav hee hee tamam tamam siz haklısınız he.
görsel