bugün

1 hafta öncesine kadar kendimde var olduğundan haberim olmayan durumdur. geçen hafta öylesine arkadaşımın bitmiş kahve fincanına bakayım dedim elime aldım o ara ortam birden sessizleşti.
ya fazla odaklandım ya kulağım tıkandı bilmiyorum seslenildiği halde duymadım kimseyi. kahve fincanının içinde figürler görmeye başladım o telvelerin arasından fincan sahibinin hayatına dair ayrıntılar belirdi. yakın zamanda bir iş teklifi alacağı, 2 kişiyle tanışacağı ve bu iki kişinin resmi kurumda görev yapan insanlar olduğu, yürüdüğü yolda sol ayak bileğini burkacağı falan. gördüklerimi sıra sıra anlatmaya başladım. bu şaşırdı inanmadı sallıyorum zannetti. o gün inandıramadım çok da uğraşmadım açıkçası yani muhtemelen uydurmuşumdur diye inandırdım kendimi. bugün yani aradan bir hafta geçmişken aradı ve sesinde heyecanla birlikte şaşırmışlık vardı. tanışacağını söylediğim insanlar çıkmış karşısına ve aldığı iş teklifi eline ulaşmış. akşama doğru bir daha aramasını bekliyorum sol ayak bileği için yani umarım burkmaz da ne bileyim * ne yapsam lan beyoğlu'nda bi kafeyle anlaşıp kahvaltı yemeği bedavaya mı getirsem fal karşılığı? gerçi biraz ürktüm çünkü fal bakanlar genelde bir süre sonra rahatsız edildiklerinden bahsediyorlar
bilemedim.