bugün

uzun boylu kızlar tarafından tercih edilmeyecek erkek.
hem fakir hem kısa.
(bkz: kaybol)
kızların kesinlikle aramadığı, daha hayatı öğrenmemiş kızların tercih ettiği erkek tipidir.

(bkz: ersin korkut)
yazar o kadar güzel betimlemiş ki benim bile veresim,varasım geldi.*
başarılı ve zeki olup fakir olmayı nasıl başardığını merak ettiğim erkektir.

(bkz: bu ne yaman çelişki)
(bkz: adı musa boyu kısa sakalı köseden korkulması)
tek eksik kilolarıdır hemde şişmansa tadından yenmez .
zekasıyla kızları kendine hayran bırakan erkektir belki ilerde bir gün zenginde olabilir.
zengin, başarılı, zeki, yakışıklı ama kısa boylu olsaydı kimse boyuna bakmazdı. ama kısa ve fakir(hem de zeki ve başarılı olduğu halde)se hiç şansı olmayan erkektir. yazık lan. o da kendine 'zengin, çirkin, başarısız ama uzun boylu gerizekalı bir kız' bulsun mutlu mesut yaşasınlar. ne anlattım ben de bilmiyorum. saygılar.
madem zeki ve başarılı niye fakir diyebileceğim erkek tipidir. kısa boylu olabilir tabi o allah vergisi..
götü yere yakın olandan kork demişler bu yüzden kısa boylu erkek tehlikelidir. genelde dünyaya korku ve bela salmış çoğu lider tıfıldır. fakir olması onun dez avantajı değildir çünkü zekidir elindeki imkanları yerine göre iyi kullanıp bunları avantaja çevirebilir.
(bkz: bu tanımlamada çok tezatlıklar var)denilesi durumdur.
bana" e oda bi adam yani, her özellik kombinasyonuna farklı başlık mı açıcaz"sorusunu aklıma getirdi.
her zaman en fazla en yakın dost olup kızların ağda günleride dahil dinlemeye mahkum erkek.
çoğu kez, keldir de böyleleri!
(bkz: kissadan hisse)
topuklu ayakkabı giydiğinde kapış-kapış kapılacak erkektir.
zeki + başarılı + fakir + yakışıklı + kısa boylu

fakirlik başarıyı siler.

zekilik fakirliği siler.

elde var zekilik.

zekilik yakışıklılığı değerlendirir.

zekilik + yakışıklılık = eli yüzü düzgün hemde çok akıllı. en iyisi bu çocuğa iş vereyim.

iş + kısa boy = işi gücü var, öyle çok havalı bir adamda değil. tam aile adamı. iyisimi bununla evleneyim.

sonuç = 3 çocuk, kel bir kafa, şişman bir göbek ve pazar günü pijamaları çekip gazete okumak.
kimse yazmamis:

erkektir.
(bkz: geveze embesil ama sözlükte yazar olan kişi)
ama?
(bkz: fakir kısa boylu ama basarılı zeki erkek)
fakirlik,yakışıklılık,zenginlik,kısa boyluluk,uzun boyluluk,zekilik,aptallık,sağlıklı olmak,sakat olmak,uzun penisli,kısa penisli,iktidarsız,kısır,sex machine vs. gibi insan özelliklerinin istediğimiz kadar kombinasyonlarını hesaplayalım;sonuç olarak bütün kombinasyonlar birbirine eşit olacaktır,zira allah hiç kimseyi kimseden eksik etmez. gözleri görmeyen bir insanın hislerinin kuvvetli olması, sınıfımızdaki en fakir öğrencinin en zeki ve çalışkan olması, çok yakışıklı bir erkeğin kafasının basmaması gibi sadece yakın çevremizi bile gözden geçirirsek bunun gibi herkesin bir şekilde birbiriyle dengelenmiş olduğunu fark edeceğiz.
çoklu zeka kuramını da biraz buna benzetirim şahsen. bazısında bedensel,bazısında sözel zeka vs. ağır basmaktadır.
vel hasılı kelam bu kombinasyonlara lüzum yoktur aslında hepimiz aynıyız.
(bkz: zeki ama yakışıklı erkek)
dizel ferrari gibi bişey heralde.
zeki olması başarıyı arttırı. başarı fakirliği götürür. geriye boyu değil işlevi kalır....