bugün

Dayının biri gelmişti fake bir kızla konuşmuş. Fake demedi ama bence kesin faketir. Neyse avukat olduğunu iddia eden biri mesaj atmış demiş bu kız 17 yaşında sen onunla konuşarak istismar ettin falan. Savcı benim kankam 50k para yolla yoksa dava açar 100k alır üstüne bir de 30 sene hapis yatarsın demiş. Bu dayıyı yeğeni getirdi. O anlattı. Dayının ahı gitmiş vahı kalmış. 2 saat adamların dolandırıcı olduğunu anlattım. Dayı zor inandı. Neyse çevrenizde tanıdığınız dayı tipli adamlar varsa dikkat edin valla dolandırılmasınlar. Birde ben bunlara otobüste ölsem yer vermem artık kimse kusura bakmasın. Öyle işte.
17 yaşında kıza sarkan dayılar dolandırılsın bence, karışmam.
Sistem şöyle işliyor sanırım:
- eşek kadar heriflerin, “ben 15 yaşındayım” diyen kızlarla saçma sapan konuşması, abuk sabuk fotolar atması, şantaja kurban gitmesi..

Destekliyor muyum? dolandırıcı, dolandırıcıdır.. kendince haklı bir sebep bulması onu iyi yapmaz. Bu adamı 50.000 çarptığında bu adam 3 ay korkuyor, sonra aynı b.ka devam ediyor. ifşalamayan adamın gözümde pul kadar değeri yoktur. ifşa artı 50.000..: bence parayı nereden kazandığım önemlidir. Böyle mide bulandırıcı bir adamın uğursuz parasına tırnağımın ucunu sürüp, kendimi kirlenmiş hissedemem.

- erişkin genç kız gibi konuşup, harçlık yolla, şu kadar atarsan sana kullanılmış çorabımı vesaire yollarım bilmem ne diyenler.. bilgi veriyorum, üzerinde yorum yapmaya tenezzül edeceğim bir şey değil.. iğrenç işte.. yalnız, bunların bir kötü yönü var ki; böyle öküzlerin, böyle hayvanların gözünde tim genç kızlarımız bu algı dahilinde görülüyor, fakat konuyla alakasız kızlarımız bu algıdan habersiz olduğu için savunmasız duruma düşüyor.
Facebook kullanan kaldı mı ki ?

Belli etsinler bilelim sayılarını.

Evet.
güncel Önemli Başlıklar