bugün

(bkz: facebook a bulaşık yıkarken resmini koyan erkek) *
sadece bulaşık değil, pasta yaparken börek açarken yemek pişirirken de fotoğraf çekinip facebooka koyuyorlar bu hanım kızlarımız. türk erkeğinin kalbine giden yolu sonunda bulmuş olmalılar. fakat şu da var, türk erkeğinin kalbine giden bir başka yol daha var, umarım onu yaparkenki fotoğraflarını da atmazlar facebooka.
(bkz: yok devenin bale pabucu)

eksik kalmış kızdır efendim.
ama bir yandan bulaşık yıkayıp bir yandan pasta yapıp, bir diğer yandan evi süpürmek suretiyle aynı zamanda toz alarak çamaşır yıkıyorsa daha bir hamarat görünürdü... heyhat.
güle güle kullanılmış bir güzel kafa örneğidir.
(bkz: caps yok mu caps)
listesinde tavlamaya çalıştığı biri olan kızdır. verdiği mesaj şöyle olur :

bak ben öyle gönül eğlendirilecek değil evlenilecek kız modundayım. şu an yıkadıklarım, az önce kendi ellerimle yaptığım yemeğin bulaşıklarıdır. benle olursan sana da aynı muameleyi gösteririm. başka özelliklerim de var ama hesabımda abim ekli. hayalim üç kelime o da şöyle, evli mutlu çocuklu ..
candır, canandır. Geek kız neyse, bu da odur.
evliliğie ve taliplerine göz kırpmıştır.

yakında atar sözleşmeye imzayı.
Ev kızıyım , elimden her iş gelir .

Hüsnü Acırdak
kız yarın seni istemeye geliyoruz .
3 dakika önce sen beğendin.Beğen yorum yap
"ben hamarat bir kızım, taliplerime duyrulur" mesajı veren kızdır.
bana evde böyle köle muamelesi yapıyolar yok mu beni bu işkenceden kurtaracak bir beyaz atlı prens demeye çalışan kızdır.
işe yaramaz mallardan değilim imajı vermeye çalışan arada bir işe yararım ama yine de malım düşüncesi uyandıran hatun kişisi.
bir yandan bulaşık yıkarken bir yandan da facebook'ta fink atan kızdır kendileri.
en azından başlığın anlattığı şey bu.
'bakın ne hamaratım.' mesajını vermeye çalışan kızdır. koca bulma amacı güdebilir bu tür resimler.
(bkz: facebooka bulaşık yıkamak)
(bkz: twittera bulaşık yıkamak)

bulaşık yıkarkenki fotoğrafını facebooka koyan kızdır. resim başka bir olay tabii.
diğer adım külkedisi, çek kurtar beni bu hayattan! mesajını vermek isteyen kızdır. *
fotoğraf çekildikten sonra:
-üff hemen makinya atalım şunları, ellerim kirlendi fotoğraf çektireceğim diye.
vermek istedigi mesaj :
-hamaratımdır,elimden her iş gelir,çok iyi bulaşık yıkarım ilgili beylere duyurulur.
"uslu başlıyım.
evlenilecek kızım.
arkadaşlarımın arkadaşlarına kadar fotolarım görülebilir.
çöpçatanla uğraşmıyorum.
taliplerimi beklerim."
mesajı veren kızdır.
doğallık mesajı vermeye çalışan kızdır( kadında olabilir). şu sıralar rastlanmayan durumdur.
doğaldır, bazı saçma sapan resimlerden daha bile iyidir. *
hamarat türk kızıdır efendim.