bugün

Samimiyetimizi aldıktan sonra geriye kalanların çok da bir önemi yoktur. Ki insanımızı "fason mahlukatlar topluluğuna" dönüştürerek bunu başarmıştır.
ilk maddenin doğruluk oranı çok fazla hatta öyle ki bu senenin başında aldığım bilgisayarıma şimdi göz attım da MSN messenger halen yüklü değil, normalde eskiden format attığımızda ilk kurduğumuz program MSN idi.*
facebook meydana çıktığında sevdiklerimizle buluşuyoruz yhaaaa eski arkadaşlarımızı buluyoruz diye yırtınanlar şimdi bu bilince ulaşmışlar mıdır acaba ? Sanmıyorum. inadına onsuz bir yaşam sürüyorum çok da mutluyum eski arkadaşlarımı bulamıyorum ama olsun gitmeseydi uzaklaşmasaydı pezevenkler.
(bkz: msn messenger ı koruma ve yaşatma derneği)
(bkz: myspace)
Samimiyetsizlik... Samimiyetsizlik...Samimiyetsizlik...
ilk entryden sonra müthiş bulduğum başlık. Evet aynı hisleri paylaşıyorum yazarla eski günler geri gelmiyor. eski her zaman daha güzeldir.
facebook yakında sizi sizden alacak haberiniz olmayacak.
mutluluğumuzu ve neşemizi bile... 7'den 70'e herkesin elinde bu meret. Eskiden cam aç muhabbetlerimiz vardı, 2 tane msn adresini aynı anda açma çabalarımız vardı. Ama bunlar bütün hayatımıza hükmetmezdi. Bağlanmazdık bilgisayara. 7/24 online olmazdık. Çünkü gerÇeklerimiz vardı bizim, sıkı dostluklarımız, gerçek arkadaşlıklarımız. Şimdiyse herkeste bir kaç kişi durumumu beğendi telaşı var. Bendeyse ne facebook ne twitter ben de burukluk var.
yıkanmış beyin kitlelerinin bir parçasıyız. e biraz mücadele et o zaman.
sen takıl takıl beynini kullanama, saldır aç hayvan gibi, ondan sonra facebook un amınakoim.. var mı lan öyle lolo.. onu aldı bunu aldı.. benim suçum yok o yaptı.. ya bi siktirin gidin dicem ayıp olcak, esen kalın diyim ne diyim amınakoim anlamadım...