bugün

(bkz: elvis de mi sonisphere e geliyor)
malesef bir ülke gerçeği daha.
(bkz: qarisshhmaa jojucchhhkkk)
sadece az okuyorlar ya da hiç okumuyorlar, tüm sorun bu.
tek derdimiz gerçekten, maalesef ülkemizin en can yakan gerçeği.

yani inanılacak gibi değil, bu kadar sorun sıkıntımız var ama bu kadar elim ve vahim bir şey cumhuriyet tarihinde görülmedi.

facebook muhtırası kapıda diyorlar, insanlar birbirleriyle ekleşmediler diye vurmazlar umarız.

off içime bir sıkıntı çöktü.
(bkz: facebook taki amele kesim)
twitter'a da tasınmıs olan gencliktir.
bunlar muhtemelen ya vatan millet kurtarıyorlardır ya da aşıklardır.
facebook ta vatan kurtarıcılığına soyunan gençliğin alt kümesi olduğu topluluktur.
isimlerinin veya kurduğu grupların sonunda " xD xde " gibi ifadeleri kullanan , türkçe'nin içine s.çan , embesil tiplerdir .
insanları pasifleştiren üzerlerine düşen görevi, guruplara üye olarak bi' yerlere yorumlar yazarak yerine getirdiğini sanan sünepe beyinler yetiştiren facebook un üyeleridir.
birileri bu işten güzel ekmek yer, birileri de alet olur, koyun olur, acınası hale gelir.
Tamamen özenti, tırnak içerisinde "yavşak" kolpa topluluk.
şimdi sizlere bazı liseli ve orta okul gençlerinin acınası isimlerini veriyorum ;
sheker qıss
cix cocuk
shımarq prenses
dadlu cadı
evet inanamadınız ve içinizde bir vay aq çektiniz ama bunlar sadece aklımda kalanlar daha acınası olanları da var .
en basitinden bilmem ne kadar zaman önce çıkan, facebook paralı olacak eğer bunu arkadaş listene gönderirsen sana beleş gibisinden açılmış bir grup ve bu gruba üye olan bi ton gerizekalının mevcut olduğu gençlik tipidir.
(bkz: bir milyon kişi olduk peki şimdi napcaz)*
(bkz: beğenip paylaşmayan türk değildir)
bulunma hal eki -da/-de -ta/-te'yi dahi anlamındaki bağlaç olan da/de ile karıştırabilen gençlik olabilir.yok artık bağlaç olanı ses değişimine uğramıyor muymuş?

(bkz: facebooktaki gerizekalı gençlik)
(bkz: atatürk ü seviyorsan -beğen paylaş-)
facebook üzerinden vatanı ve milleti kurtarabileceğine yürekten inanır. muhtemelen üye olduğu gruplar karşıt görüşün üye toplamak için kurduğu ve yeterli üye sayısına ulaştığında kendisini ifşa edeceği gruplardan birisidir.
atatürk görse gençliğe hitabeyi değiştirirdi yeminle. *
bunca insan gerizekalıyken neden bunca insan gerizekalı.
sadece facebook'da değil her yerde karşılaşabileceğiniz kültürel çöküntüye uğratılarak büyütülmüş/eğitilmiş yeni nesillerin içler acısı mensuplarıdır efendim.

titanik'in sadece film olduğunu sanan binlerce insan twitter'da salakça kendi kendini ifşa etmişti bir kaç ay önce ne yazık ki!
http://imgim.com/9022incir367734.jpg .
görsel
(bkz: okuyayım dedim kör oldum)