bugün

zaman tünelini beğenmeyen, alışkanlıklarından kolay kolay vazgeçmeyen insandır.
tünele girince para alınmasından korkan insandır.
zaman tünelini son derece gereksiz bulan insandır. Yanlışlıkla "zaman tüneline geç" butonuna basıcam diye facebook'u son zamanlarda daha dikkatli kullanan insan da aynı kişidir.
göz sağlığını da düşünen insandır.
zaman tüneline geçmiş bir profile girince orasından burasından reklam çıkan sitelere girdiğini sanan ben gibi insanlardır.
zaman tüneli gibi saçma sapan bir formata girmeyen insandır, gözlerini bir sağa bir sola götürmekten korkuyordur muhtemelen, ayrıca geçmişte hüzün verici bir paylaşımı olduysa bunları görmek istemeyen insandır ve en doğrusunu yapan insandır facebook un insanlarla eğlenmesine fırsat vermeyen insandır.
haklıdır.. keza fıratı bile sinir etmiştir bu zaman tüneli zımbırtısı görsel
akıllı insandır. nerden bulaştım. geri dönüşü de yok.
facenin de booku çıktı diyen insan.

edit:ergensin işte ergen. bunda eksi oylanacak ne var oğlum? al face sen de kalsın bookunuda *ötüne sokarsın.
(bkz: ergen olduğu için eksi oylamak)
En son babalar duyarda iki tip insan vardı GElişimçi/girişimci ve gelenekçi girişimci, sanırım bu başlık tipi olan insanlar 2. kısım..
uyanıktır. heryeri karıştımıyan meraksız biridir..
3 gün sonra diğerlerinden farkı kalmayacak olan insandır.
her çıkan yeni uygulamaya atlamayan insandır.
(bkz: pashaoglu) direne direne kazanacağım diyen zat-ı muhteremdir.
(bkz: tam35izmir) her yeniliğe atlamayan, kötü çıkma ihtimalini düşünmüş olan insandır.
ileri görüşlü insandır .
en güzel insandır.
sonrasında, olum nasıl çıkcaz kan bu zaman tünelinden, polemiğine girmek istemeyen insandır, sağlam öngörüsü vardır.
neden geçmek zorunda olduğunu anlamayan insan. sonuçta o beni kişisel sayfam değil mi? nasıl görüneceğine, ne yazacağıma, ne yükleyeceğime ben karar vermiyor muyum? peki benim en doğal hakkım olan nasıl görüneceği konusuna neden karışılıyor? biri bana neden geçmek zorunda olduğumu açıklarsa sevinirim.
El göz koordinasyonu iyi olan insandır. Yanlışlıkla zaman tüneline geç diyebilebilirdi. Allah düşürmesin.
zeki insandır. en doğrusunu yapmaktadır. yapanın pişman olduğu facebook saçmalığına kapılmamış insandır.
her yeniliğe mal gibi atlamayıp önce bi inceleyen sonra ise beğenmeyip geçmemeye karar vermiş kullanıcıdır.
fakat facebook önünde sonundu onu da geçirecekse allah da facebookun belasını versindir.

(bkz: buyrun benim)
gayet mutlu olan insandır. evet ben
Uygulamayı beğenmeyen insandır.
etrafındaki insanları dikkate alan insandır.