bugün

bu kişi sizin online olduğunuzu görür görmez hemen sohbete başlar, yazar.
Eğer karşı cinsse size yazıyordur. Başka manada tabi amk.
hiç bir zaman cevap verilmeyen insandır. 2 gün yazmasa 'öldü mü lan acaba?' diye merak edip mesaj atacağım insandır.
bu modeller msn modayken de aynısını msnde yapardı, sonraları offline modu çıktı da uzak durmak kolaylaştı bunların tacizinden.
kaçmanız imkansızdır. çünkü online oluğunuzu görmek için kendisinin de online olması gerekir. o kişi yoksa çevrimiçi olursunuz ve rahatım derken birden o lanet sesi duyarsınız. ondan sonrası ya rüya olur ya kabus. %90 ihtimalle kabustur çünkü %90 ihtimalle o kişinin çevrimiçi ağına düşmüşsünüzdür. Allahtan kostumizasyon sistemi gelmiştir.

edit: cavit abi çoluğunun çocuğunun hatrına burda bari rahat bırak beni
öğrencidir.

-slm hocm
+merhaba hakan
.

devamını bekleyenler beklemesin sohbet bundan ibaret.
gıcık eden arkadaştır. yazacak başka kimsesi de olmayabilir tabi ama durumun yavşaklığını ve gıcıklığını değiştiremez maalesef. ayrıca "takip mi ediyor lan beni acaba" duygusuna da kapılabilir insan.
cevap vermeye mecbur etmek isteyen arkadaştır. yapılacak şey mesajı görüldü şekline getirip cevap vermemektir.
skype'ta online olduğun an arayan arkadaşın kankasıdır. diğeri daha orospu çocuğudur ama, ibnenin yüzünden skype'a giremez olduk.