bugün

maldır.
genelde tuhaf olur bu insanlar. bir de resmin altına üstüne "doğal chekim xd" ya da "uff chok chirkinim :S" yazarlar. (bkz: ergen kuzenlerim)
megoloman,narşist ve egoist olmayı bile beceremeyen ilginç insandır.
saçmalayan insandır. beğendiğin için paylaşıyorsun zaten neyin tribi bu?
hayattan soğumaya sebeptir. ama kişiliğin beğeni sayısına endekslendiği şu devirde gayet olağan bulduğum bir davranış. ah be kardeşim, sen bunu paylaşarak zaten beğendiğini belirtmiş olmuyor musun? ucuzluk mu desem, eziklik mi desem bilemedim şimdi.
babamdır. babanın facebookta olması zaten çirkin bir şey. bir de her şeyi begenmesi?!.. hayat zor.
nasıl bir bünyeye sahiptir merak ederim.
akıllara johnny bravo'yu getiren durum .
(bkz: johnny bravo)
(bkz: ezik insan)
hala anlaşılamayan insandır. cidden, bir şey mi içiyorlar anlaşılamıyor.
(bkz: eski sevgili anısına bir dakikalık saygı duruşu)
kendini popüler olarak göstermeye çalışan fakat kendini daha çok küçük düşürdüğünü anlamayan tip insandır.
fecebook kullanıyorsa normaldir .
görsel
dünyanın en yalnız insanıdır.

zaten beğenmişsin ki paylaşmıssın yani neden tekrar beğen butonuna basma ihtiyacı hissediyorsun?
şizofrendir, çift kişiliklidir. önce bir şey paylaşır, sonra "lan herif amma güzel bir şey paylaşmış" der ve beğenir. paylaşmış olduğu eserini kendi bile hayranlıkla izler, "vay lan bayağı aştım ben kendimi" der ve kendini beğenerek ödüllendirir. hayırlı uğurlu olsun.
tanıdığım bir maldır. değişik bir stratejisi var. bir paylaşım yaptıktan sonra bir süre bekliyor beğeni almak için. sonra önce kendi kendini beğeniyor. sonra da oğlu (4 yaşında) ve dükkanı için açtığı profillerden beğeniyor gönderiyi. yani bir paylaşımını en az üç kişi beğeniyor.

zaten paylaşımlarının yüzde doksanı da selfie yapmıyormuş havalarındaki selfieleri.

(bkz: attention whore)

not: dayanamayıp listemden sildim.
en azindan 1 begeni olsun diyen bir maldir.
Hep egodan işte bunlar. Soğuma sebebi.
Zaten beğendiğin için koyuyorsun ne diye bir daha beğenirsin ki.
(bkz: orta yaşlı birinin facebook hesabı)
o an karşımda kendi lafına gülen insan suratı beliriyor, resmen iğreniyorum.
zaten kendi fotoğrafını beğeni sayın artsın diye beğenmek tamamen saçma olmakla birlikte facebook'un buna izin vermesi dahada saçma.

mesela bak zall kardeşe, benim bu entry mi artılamama izin vermiyor. facebook azıcık örnek alsın örnek !!
eziktir. onların adına resmen ben utanıyorum aq.

(bkz: başkası adına utanmak)
Yurdum insanıdır.
Güzel paylaştım heee diyordur.