bugün

acıdığım insan modülüdür efendim.
kendini fazla beğenen insan modelidir.
beğenip paylaşmakla kalmamış , paylaşıp tekrar beğenmiştir.
paylaştığında beğendiğinin anlaşılmayacağını düşünen insan. komiktir.
bu insandan herkesin profilinde o kadar çok vardır ki; bu insanlar gülmek için/dalga geçmek için malzeme kaynağı olurlar.

*kızaaaam nazmiye kendi ilişki durumunu beğenmiş ay mal yaaa ahahahahahah. gibisinden de olabilir veyahut benim gibi doğrudan o kişiyle dlga geçilebilir ki şöyle;
-la amsalak kendi yazdıklarını neden beğeniyon ? k, bu soru üzerine rencide olan ve yiğitliğe bok sürdürmeyecek olan kişinin cevabı şöyledir;
+sanane yarram sana mı sorcam?
bu kişileri gördüğünüzde artık uzaklaşarak; topuklarınız kıçınıza vuraaa vuraa kaçınız efendim; sakın arkanıza bakmayın vallahi nuh kavmi gibi yok olursunuz.

beğen yorum yap
iki ogrenci bir tam bunu beğendi.
bu insandan herkesin profilinde o kadar çok vardır ki; bu insanlar gülmek için/dalga geçmek için malzeme kaynağı olurlar.

*kızaaaam nazmiye kendi ilişki durumunu beğenmiş ay mal yaaa ahahahahahah. gibisinden de olabilir veyahut benim gibi doğrudan o kişiyle dlga geçilebilir ki şöyle;
-la amsalak kendi yazdıklarını neden beğeniyon ? k, bu soru üzerine rencide olan ve yiğitliğe bok sürdürmeyecek olan kişinin cevabı şöyledir;
+sanane yarram sana mı sorcam?
bu kişileri gördüğünüzde artık uzaklaşarak; topuklarınız kıçınıza vuraaa vuraa kaçınız efendim; sakın arkanıza bakmayın vallahi nuh kavmi gibi yok olursunuz.

beğen yorum yap
iki ogrenci bir tam bunu beğendi.
büyük olasılıkla fettah can dinliyodur.
facebookkolik olmaktır.
süperegodur.
Facebook hesabı olan insanların hayatların da başından en az bir kere geçen şeydir. O yüzden yok şöle insanlardır böyle insanlardır diye yermeye gerek yok realist olalım lütfen.
bunların bir de altına yorum yapıp, sanki o yorumu başkası yapmış gibi, ilk yoruma cevap yazan tipleri de vardır.
paylaştığı hödenin başkaları tarafından da beğenilmesini isteyen insandır. bir nevi teşvik amaçlıdır.
40 yaş ve üzeridir.
Uludağ Sözlük'te imkan olsa kendi entrisini de beğenecek insandır ama maalesef.
''onun ben olusunu dırısını sıkım'' der ünlü bir düşünür.
guzel oldugunu israrla belirtmeye calisan insandir.
(bkz: allahın salağı)
Bağlantıyı zaten beğendiği için paylaşır üstünde birde çok görünsün diye beğenir, altına yorum yapar, onu da beğenir. Egoyu tavan yaptırmak için birde başkalarına beğenir der.
suç mark zuckerberg'indir.
insan kendi paylaşımlarında baktığında altta "like" butonunu görüyor. koyulur mu hiç o oraya?
bir şey söyledikten sonra kendi kendini 'hıhı evet' diye onaylayan insanın sanal ortamdaki versiyonu.
gördüğü her şeyi paylaşıyor olsa gerek ki beğendiklerini ayrıyetten belirtmek ihtiyacı duyan insandır.
paylaşıp/beğendiği için ek ücret aldığını düşündüğüm facebook manyağıdır kendisi. şaka gibidir, insan olsa sevilmezdir. bunlara ek olarak; arkadaş listemde ne arıyordur, nereden gelmiştir; nasıl bir hataya düşmüşümdür ben öyle? * * *
kendi açtığı başlığa defalarca entry giren yazar zihniyeti ile benzer hatta paralel zihniyet. * *
Kendini becermis gibi biseydir.
Bir sonraki adımı kendi paylaştığını beğenen insan olarak ifşa olmasından dolayı başka isimlerle yeni hesaplar edinip onlarla beğenmek olacaktır. Daha da ilerleyen vakalar için

(bkz: çoklu kişilik bozukluğu)
(bkz: nietzsche)