bugün

gereksiz bir şeydir.
kız milletinin 'benim başım bağlı' diyerek asılmak isteyenlere karşı kendini korumalarıdır.bunda da çok haklılar bence.
bir de birbirleriyle married with olan liseli tiki kankalar vardır ki, aşkoş'lu kuzum'lu fotoğraflar koyup albüm yaparlar.
evliyse, nişanlıysa neyse de ilişkisi yoksa ya da onun gibi bişeyse gereksiz durumdur. ilişkisi yok derken yani özellikle o bölüm doldurulduysa bunu yazan kişi ilişkiye açığım mesajı veriyor anlamındadır. yoksa ne diye zorunlu olmayan bölümü doldursun?..
ilişkisi yok yazması ilişkisi çok yazmasından evladır.
çok saçma * bir durumdur... ciddiye alınmaması gereken feysbok ayrıntısıdır...
ilişkisi var: nispettir, mutluluktur.
ilişkisi yok: nispettir, mutsuzluktur.
son zamanlarda çok ciddiye alınan bir durumdur. bir ilişkiye girilip facebook'ta durum değiştirilmemişse sevgili tarafından abuk subuk tripler gelebilir. büyük bi kesiminde interneti sadece facebook'tan ibaret sanmasıda bunun nedenlerinden biridir. hayatını facebook'ta sürdüren bir nesil mevcut şu sıralar maalesef.
"aranıyorum" u ifade etmenin sanal şeklidir.* "aramıyorum" havasında olanlar, ilişki durumunu belirtmez.
aslında şu manaya gelir; karşı cinsten birisi görsün "ilişkisi var" ı ki, saçma sapan bir şey yazıp kızarkadaşıyla kavgaya girmesin o kişi. ya da ne bileyim saçma sapan kişilerin yazma hareketlerine karşı önden önlem almış olabilsin. haa, ilişkisi yok yazmak ayrı bir durumdur.
genelde ilişkinin taraflarından birinin baskısıyla olan eylem.