bugün

"gitme, geri dön" sözleri içeren bir iki şarkı yayınlayan yaralı bünye ilerleyen saatlerde gaza gelir.

artık sırada şiirlerdedir ve ne düşünüyorsun kısmına manidar sözler yazmaktadır.

sonraki aşamada sinirler eror verir. artık laf sokan (tercihen küfürü bol) sözler yayınlama kıvamına gelinmiştir.

ve sessizlik....

birkaç gün sonra olaylar aynı sırasıyla vuku bulur...
20 harflik alfabeleriyle kimi kastettiklerinin, nerde kastettiklerinin, ne demeye çalıştıklarının, ne istediklerinin, ne kaybettiklerinin belli olmaması durumudur. bir insan facebook a ağladığını neden yazar, özel mesajdan neden bihaber olur ki? ne düşünüyorsun yazan yere neden kirli çamaşırını serer ki?
arkadaşların dürterek kendine getirmeye çalışmasına sebep olacak durum.
ilişkisi var durumunu ilişkisi yok olarak değiştirmekle başlayan durumdur.
sonrasında bulunan tüm 10. sınıf sözler paylaşılır.beddualar edilir.*
son zamanlarda gençler can yücel abimizide alet ettiler bu acıya.her yer can yücel şiirleriyle doldu taştı.

edit:cemal süreya yı daha keşfetmediler o ayrı.
bağlanmayacaksın bir şeye, öyle körü körüne ..diye devam eden bi cümle gördünmü böle götüm götüm ilerliyeceksin abi ordan,çünkü ağır yaralı bir ablamıza denk gelmişsin demektir.
genelde ergenlerin sürekli bağlantılarla gözümüze soktuğu acıdır.*
bide bunların kapak lafları vardır kendince yok ulaşılmazım yok arkama bakmam bıdı bıdı sen kimsin olm nie benim duvarımı kirletiosun siliyim desen olmaz bigün lazım olur silmeyim desen bakıp sinir oluıorum.örnek şu gibi mesela

aGLamak ßeßeklere Affetmek allah'a mahsustur..Bigün beni aLdatırsan..ßéßék DeqiLim aqLamam...ALLAH DeqiLim aFFetmem..!

(bkz: oyy yesinler)
sıla'dan vur kadehi ustam şarkısı paylaşılır. paylaşılırken de illa ki " iki satırlık adamları musallat ettik ömrümüze " yazılır. bu bahsettiğimi kızlar yapar genelde. altta da yorumlar " boşver burcucuğum, değmezmiş " gibisinden. işte bunu gördüğün zaman hesap dersin ardından çıkış...
ayrılık sonrası laf sokucu cümleler yazılırki yazan kişide o anki ruh haliyle, yazdıklarının ne kadar malca oldugunu anlamaz. sürekli söver, eleştirir. aa birde küçük iskenderi unutmamak gerek. bütün duvar onun şiirleriyle dolar. fotografları paylasılır üstüne saglam laflar yazılır. yani kısacası 21.yy 'ın en büyük salaklıklarından biri. ulen banane senin aşk acından.
bir yandan 'beni ektin, dinlemedin en sonunda k.çına tekmeyi yedin' şeklinde 'ç.kümde bile değilsin' temalı iletiler yazılırken, bir yandan da 'nolur geri dön, ağla ağla bir hal oldum' temalı şarkılar paylaşılır. anlam verilmez bu insanlara.
aşk acısı çekmek mi? çekmemki. ne çekcem.
öyle bir insana rastladıysanız profiline girin ve tüm yaptıklarını takip edin gerçekten çok komik oluyorlar.
sıçtığı anı bile facebookta paylaşan yurdum genç kızının bir geleneğidir. bir de çektikleri acıyı satır değil, paragraflar halinde yazar bu tipler. sanki biri okuyacakmış gibi.
bir şeyler ispat etme çabası içindelerdir. komiktirler, kendilerini rezil ederler sadece.
biarada facebook'ta son akşamım tribine girerler...
hesabı kapatsalarda 3-5 gün sonra onun acısı, facebook ahalisinin çilesi tekrar başlar.
büyük bir çoğunluğunu ergenlerin oluşturduğu lakin yetişkin yaşta sayabileceğimiz insanların da çokça bulunduğu insan tipi. dernek açsalar milyonlara ulaşırlar bunlar. dünya yansa, bomba patlasa umurunda olmaz bunların, aşk acısından öte acı yoktur onlar için.
Facebook kullanicilari icin rutin olmustur. Güllük gülistanlik fotoğrafların altına bile atarlı giderli sözler yazmayan yoktur.
görsel
yeni sekme açarak mastürbasyon çekmeyle sonuçlanacaktır.