bugün

sevgilisinin dediğini yapan kızdır. var öyle karaktersizler.

sevgilisi istemiyor diye hiçbir erkeği eklemez. kısa süre sonra biter tabii böyle mal bir ilişki.

yazık.
sevgilisiyle ayrıldıktan sonra tüm erkekleri ekleyecek kızdır.
piskopatlık derecesinde kıskanç bir sevgilisi olan kızdır.
arkasına bakmadan kaçması tavsiye edilir. zira bu adamla ömür gecmez. bugün evlenirsin yarın seni çalıştırmayı bırak sokaga bile salmaz.
sevici midir ablacı mıdır cemaatçi midir ne boktur bilemem ama hiç haz etmediğim kız tipi.
lezbiyendir.

bide kısa saçlıysa.

bide sarışın arkadaşı varsaaa...

bide karşımda sevişirlerseeee...

300 dolardan açıyorum kapıyı.
odasına erkek sinek girdiğinde 'ay bu bana tecavüz edecek sanırım.' diyen kızdır.
facebook'ta adeta harem kurmuştur.
prensipleri olan kızdır.okuyacak hem çocuk hem kariyer yapacaktır.
sevgilisinden ayrıldıktan sonra s*ke s*ke ekleyecek kızdır.
listesindeki ilk erkek olmak istenen kızdır.
facebook şifresini bilen kıskanç bir sevgilisi olan kızdır.
saygı duyulması gereken kızdır. kendi facebook hesabı kendi kararı.
karaktersiz falan olmayan kızdır. benim bu gayet. istemiyorum sevgilimden başka arkadaş, ayrılınca da zart diye geri eklemeyeceğim kimseyi. netekim ayrıldık çok zaman geçti hala eklemiyorum. hemen her boka konuşun eli kıçına geçmiş tespitçilere bak.

eskıden tanıdığım herkes zaten ekli, o saatten sonra edindiğim erkek arkadaş bana ne katabilir, ne paylaşacağım koduğum oğluyla.

hayr eleştirenlerin çoğu da sürekli sevgilisinin faceindeki baby face playboy tipli elemandan rahatsız olan tipler. az beyninizi kullanın. herkes sizle aynı ilişki tipinde yaşamak zorunda değil ilişkisini.
Kişiligini kaybetmiş kızdır.
the best kezban of the facebook.
"Beni sikecekler" paranoyasina uygun davranan kişidir.
Bu da bir tercih saygı duyarım ama herkese de potansiyel tecavüzcü muamelesi yapmak saçma, en azından belli etme ameka.
face erkek eklemiyen kız aşkın ALLAH tan ansızın geldiğini ALLAH dilemezse yecüc ve mecüc kavmi gibi en imkanlı demiri eritip geçer. ama dilemediği için demir her gelişlerinde kapnıyor. yoksa şimdiye kadar çoktan dağı delmişlerdi.. içlerinden biri besmele çekene kadar.. işte face erkek eklemyen kız kezban değil ağır kızdır... asil onurlu ağır.. ona ulaşmıyan erkek kendi kendini mal yapar... oysa ALLAH tan beklenir o işler... hz. osman sabretti hiç bir erkeğe bakmayan kız nasip oldu ona.... ALLAH çokça bağışlayandır.
bir adet tokmakçısı vardır bu buldumcuğun.
çk korktum hüsnü bni skecekler diye çk krktm vakasıdır.