bugün

günde beş vakit facebook aracılıgı ile allahla irtibata geçtiğini sanan tayfadır.profillerinde sabah duası,kabe nin ilk halinin videosu,allah diyen aslanın videosu ve olmazsa olmazı 3 yaşında ki hafız kızın videosu bolca mevcuttur.

(bkz: sonrası iyilik güzellik)
(bkz: allah sizin bir bağlantınızı beğendi)
ramazan ayında faaliyet gösteren tayfa.
bağlantılarında bunu paylaşmayan beni silsin, bunu beğenip paylaşmayan müslüman değildir gibi ibareler kullanan gösteriş meraklılarından oluşan tayfadır.
(bkz: allah ı seven 999 999 999 kişi bulabilirim)
hasta çocuk fotoğrafı paylaşıp altına her beğeni 1 , yorum 5, paylaşım 10 tl allah rızası için yardım edelim ! yazarlar. bunu gördüm ben.evet.
üzerinde allah yazan koyun, keçi, elma, armut paylaşımı yapan komik tayfadır.
paylaşmazsa ölecek hastalığına yakalanmışlardır. ulan 5 yüz bin kişi olunca huri mi dağıtacaklar üyelere.
tek önderimiz hz.muhammed sayfasının sahibi de bunların içindedir.
fotoşoptan resim üzerine "hz. muhammed'i seven 571.622.630 mü'min kardeşimizi bulabilirim" yazısını yazarak paylaşılması an meselesi olan tayfadır. gerçi burada sevmek=o resmi beğenmektir ve fotoşoptan yazıyı yazan arkadaş yalan söylemekten cehennemlik olabilirdir. saygılar.
Severek üye olduğum dini sayfalardir. Herkese bu sayfalari tavsiye ediyorum.
Üzerinde allah yazan mucizeleri inkar eden kafir ateistleri ortaya çıkaran sayfalardır. Üstelik bu kafir ateistlerden bazıları müslüman ağzıyla gelip "bunlara inanmayın, hurafe bunlar, tu kaka vs..." şeyler söyleme densizliğinde bulunuyorlar! Oysa biz bunu söyleyenlerin aslında birer ingiliz ajanı olduğunu ve parayla görevlendirildiklerini çok iyi biliyoruz.

(bkz: müminin ferasetinden korkun)
allah rizasini saçma saçma şeylere kullanan dingil tayfadir.
ingiliz ajanlarının sözlüğe de doluştuğunu kanıtlayan tayfa ve sayfalardır.