bugün

nerde o schumi v e hakkinen li dehşet yarışlar,

tartışmasız mc laren ve hakkinen'ciydim.
doğru olan önerme.. raikonenciydim.. hey gidi..
Ula alonso be.
red bull cuydum hey gidi hey...
ferraciydim sumayer ve kardeşi vardı sonra massalar filan falan ..
Her pazar ntv kanalına kitlenirdik. Şimdi boku çikmıştır.
Hakkinen, Raikkonen, Massa felan diyen lise talebelerini toplayan başlık.

Formula 1, 1994 yılında bir Williams'ın içinde, San Marino'da bitkisel hayata girdi; 2006'da bir Ferrari'nin içinde öldü.
kısmen katıldığım önerme. çok oldu tadı kalmayalı.

ferrari, şumi, raikonen, massa.. güzel günlerdi be. hele raikonen'in son yarışta şampiyon olduğu sene.

duygulandım lan.
f1'in 2005 veya 2006 yılında ismini hatırlayamadığım bir pilot vefat ettiğinden beri tadı kalmamıştır. lacivert bir aracı vardı kendisinin. takımını hatırlayamadım. fakat aracın arka kısmında* panasonic reklamı vardı diye hatırlıyorum.

edit: neydi oğlum o adamın adı?

edit2:kim olduğunu buldum. robert kubica'dan bahsediyormuşum ama adam ölmemiş. nereden öldüğü kanısına vardığımı da hatırlamıyorum. hatta 2010'a kadar da yarışmış. severdim kendisini 4-10. sıralarda olurdu genellikle.

bu arada ''bak herkesin bildiği sevdiği adamı değil, pek bilinmeyen adamı seviyordum ben yha'' triplerinde hissettim kendimi. gidiyorum ben.
Frentzen vardı. trulli vardı. Jordan honda vardı. Sarı sarı garaj kızları vardı onların.

hey gidi hey.
haklı önerme. raikonnen, david couldthart adamlarımdı be.
tadı her zaman zirvededir formula 1'in. bu sene daha bir merak uyandıracak bence alonso ferrari'den mc laren'e geçiş yaptı. ondan boşalan koltuğa ferrari Red Bull Renault takımından şampiyon pilot vettel geldi. buz adam kimi ferrari'de devam ediyor. mercedes takımı yine çok iddialı. hamilton ve rosberg hem şampiyonluk için hem de bir birilerine üstünlük kurmak için yarışacaklar. bir de çok genç pilotlar da var bu sene. mexico uzun yılların ardından takvime geri döndü.

massa, button, hulkenberg, bottas, ricciardo iddialı pilotlar.

sırf formula 1'i izlemek için d smart gibi boktan bir platformda üyeliğim var.
benzin stratejisini belirleme yetkisini takımlara bırakmadıkları sürece devam edeceğini tahmin ettiğim tespittir.
formulayı bok ettiler.

fernando renaultta kalacaktı,
toyota racing diye takim olacaktı,
istanbul grand prix i takvimde yer alacaktı, formulayı bok ettiler.

schumacher tunga öldü mi
raikkonen öçin aldı mı
hamilton şampiyon oldu mi
formulayı bok ettiler.