bugün

görsel

t: Mumla aranan erkek tipidir.
Iyi gunumdeysem severek yapabilecegim sey.

Hep o mu hazirlayacak oglum?
Hiç şahit olmadığımdan varlığından şüphe duyduğum türdür. Nesli tükenmiş olabilir.
Yok yani kadın yapınca abuzer olmuyor, erkek yapınca meriç oluyor.

Ya hele bi s*ktirin gidin, insanın eşine değer vermesi, sevmesi, hizmet etmesin de utanılacak ne var?

Pazar sabahı kavga eden aileyi normal algılayan kitle işte bunlar.
görsel
Muhtemelen balayında olan eştir. Dayımdan biliyorum. Evet.
entryleri okuyunca gay gibi hissettim kendimi. ne var oğlum bunda ? yıllarca birlikte oluyorsunuz amk, hiç mi ondan önce uyanmadınız ? ne var lan bi çay koysanız, 2 yumurta kırsaniz?! ha ama götü kalkmasın diye kendini tutan vardır, ona saygı duyarım. kimisi kaldıramaz prensesliği, babasını gerçekten kral sanar.
her erkeğin olmak istediği insan tipidir. ama bunu yapmak isteyeceği kızı bulmak, işte 4 milyarda 1 oran.
Çok şükür bugünde ayakta hayal kurduk.
Kendime kahvaltı hazırlamıyorum lan. Evet.
Ay böyle bir şey olabilir mi lütfen olsun çünkü.
ruh dünyasını siktiğiniz ve elinizin tersi ile ittiğiniz adamların çoğu bunu yapmak için can atan adamlardır eminim bundan. yok bundan kalmadı, böyle hayal mi olur bazında düşünme nedeniniz bu. etinizin peşinde olan piçler, elinizi tutup çiçek bahçesi seyredip ellerinize bile mucize olmalı bu diye bakan adamları sikti attı gözünüzde hep. 31 yerine sizi çeken sonrasında sabaha sizi yanında istemeyenlerle zaman harcayacağınıza gerçek bir erkeğe emek edin sonra görürsünüz kahvaltının uyandırılmanın hasını. bir ay merhaba desem mi diye uykusuz kalan adamlara biraz çirkin ya da gözünüze kestirdiğiniz seksçiler için ay aman abaza bu filan yapanlar şurada romantik adam nerede ah nerede vah nerede bir görebilsem ah nerede şarkıları söylemesinler.

nasıl köpürtülmüş nasıl imkansıza sürüklenmiş oman tonrım dedim.

vardır sürü ile vardır. sevdiği kadının yüzü gülsün yeterki seven adama. sizi sevenleri sikip, sikenleri severseniz, o iyi adamlar iyi atlara binip giderler, döndüklerinde de alayınızı sıraya dizerler.
Eşini uyandırmaya kıyamayan, uyuyan eşini izleyen, sonra kahvaltı hazırlamaya giden, daha sonra hazırladığı kahvaltı olunca eşini öpüp uyandırmaya gidecek olan, eşine kahvaltı hazırlamış olan kocadır.
gün de 20 saat uyuma gibi bir rekorum var o yüzden eliyorum.
Çarpılcaksın kalk derim.
Olsa hiç fena olmaz ama o kadarına gelene kadar dürüst ve düşünceli olmayı, bencil olmamayı bilsinler yeter.