bugün

yobazların anlayamayacağı; özellikle siz eşiniz ile plajda yürürken diğer erkeklerin kıskana kıskana baktığı, çağdaşlık adına yapılmış, onur veren hareket.

ben eşimi kıskanmam anam ! eşim özgürce, bikinisiyle eğlenebilir. hatta orada duran erkeklerle top da oynayabilir. yeter ki mutlu olsun. ben çağdaşlıktan yanayım.
boynuzları bir kaç metreyi bulmuş yazar beyanıdır.
en güzel mal mülk benim eşimde demenin değişik bir yoludur.
bir bakıma gavat olmanın vermiş olduğu gururdur.

mmm bak bak nasıl bakıyorlar götüne başına, yerim seni karıcım şeklinde cümleler kurulabilir.
işte ben bunu sikiyorum siz elinizi demenin davranışa dökülmüş halidir.
(bkz: çağdaşlık)
bir insanın fikri neyse zikri de odur.

karısına bikini giymesini yasaklayan, plajdaki kadınların bikini modellerine kadar inceler.

sonra bir kayaya sürtünür durur.

net.
eşinle oynaşan çağdaş arkadaşlar senden daha çağdaş olabilirler, dikkat et dediğim.
Bu gurur hiçbir yerde vermez ama turkiyedeysen bu karina piyasaya Salman an lamina gelir.
(bkz: fazla gurur göte vurur)

lafına cuk diye oturan gururdur. *
kapalı karısını eve hapsedip, kendi elinde sikiyle dolaşanların olmadığı plajlarda millet karı kız kesmediği için sorun olmayacak durumdur. unutma yobaz kardeş milletin karısını kızını kesmenin bikiniyle gezmek kadar günahı vardır.
plajdaki kuma sokmanın nesini gurur verici bulduğu merak edilen eştir.

yoksa eşiniz ve siz ayrı ayrı birer kişiliksiniz ve özellikle kadınlar sizin karışmanız gereken meta da değil.

örselenmiş erkekliğinizi, bastırılmışlığınızı, ezikliğinizi kadınlara karışarak gidermeyin. gidin hükümet protesto edin, kaçak elektriğe verdiğiniz paranın hesabını sorun, ödediğiniz fahiş vergilere ses çıkarın.

iktidarsızlığınızı zayıf gördüğünüz insanlara aksettirmeyin.
çağdaş, kendine ve eşine güvenen, kişiliği oturmuş atatürk türkiyesinin medeni bir bireyinin yapabileceği bir davranıştır.

kişinin yobaz olmadığının göstergesidir, avrupalı modern bir birey olduğunun göstergesidir.

bu medeni davranışı godoşluk olarak nitelendiren yobazlar olabilir ama aldırmamak gerekir bu yobazlar yüzünden medeni ve çağdaş bir insan olmaktan taviz verilmemelidir.
Tanga ile girse daha gurur verici olur.
Acik bir evliliginizin oldugunu gosterir, baska erkeklerin kariniza sarkmasi 31 malzemesi yapmasi filan. Gurur duyun gavatlar!
muhafazakar kesimden birine, eşini plaja haşemayla sokmanın verdiği hislerden farklı değildir. sonuç olarak farklı dünyaların ve hayat tarzlarının insanlarıdır, kendilerine göre doğru olanı yapmaktadırlar. ha olan ağustos sıcağında, güneşin alnında polyesterden yapılma haşema ile pişen kadına olmaktadır diyen olursa, o ayrı konu tabii, onu da kendisi düşünsün bir zahmet.
eğer avrupalıysanız eşiniz plajda bikinili olmalı/#26870360
Baya bildiğin çirkinlikten yıkılan bir kadın ile evli adamın beyanı, karısı o kadar çirkin ki bikini giydirir plaja çıkartırsa plajda ki cümle ortama o biçim taşak konusu olacak.
Plajda herkes bikinilidir ve bir haşemalı plaja geldiğinde herkes bakar. Normal olan bikinidir. Tartışılması bile abes ve saçmadır. Senin karın bikinili iken başkasının karısı da bikinili. Sorun şudur ki, hem bikinililere laf edebilecek yobaz kafaya sahip olanların güneyde ve egede tatil tercihidir. Madem rahatsız oluyorsun, ne işin var tatil beldesinde? Denize kimse haşemayla veya donla girmek istemez. Sıcaktan bunalıyorsun neticede. O kadar büyük aptallıktır ki, adam tonlarca para harcayıp, sırf dedikodu yapmak için tatil yörelerine gidiyor. " Bak bak şuna ne giymiş. " Sanki konyada şehir meydanında çıplak geziyormuş gibi yorumlar.

Biz Egeliler olarak mümkünse sizleri Ege kıyılarında görmek istemiyoruz. Biz birbirimizin ahlaki değerlerini bilen, rahat yaşayan, rakısını içen ve kimsenin namusunda gözü olmayan rahat insanlarız. Siz türkiyenin herhangi bir akepeli boktan şehrinden gelip bizim rahatımızı bozma hakkına sahip değilsiniz. Çoluk çocuğumuzun aklına sizin yobaz zehirlerinizin karışmasını istemeyiz.
Buralarda herkes dosttur, kardeştir. Yolda bir kadının komple kıyafeti düşse, sizin gibi 31 çekmek yerine kıyafeti alır üzerine giydiririz ve utanmaması gerektiğini belirtiriz. O nedenle gelip tatilinizi bizim yörelerimizde yapmayınız. Sizlerin bırakacağı 3-5 kuruşa ihtiyacımız yoktur.
Tamam demokratız evelallah ama bana biraz şey gibi geldi, ne biliyim işte deyyüslük gibi.
Arkadaşları medeni cesaretinden ötürü kutluyorum tabi kendileriyle ve eşleriyle gurur duyabilirler.
Çırılçıplak olunca tavan yapar uruspu.
bi bitmedi şu batı kafası. yakında modern hayat diye karınızı da pazarlarsınız. ortak kullanım bile yapabilirsiniz. mezhebinizin genişliğine bağlı.
bu kisilere gavat diyen insanlar ufak cocuklara bile agzinin suyu akarak bakan insanlar. fazla takilmayin.

normal olan davranistir. bikini plaj kiyafetidir. bitti bu kadar basit.
toplumumuzun erkekleri , giydirmem diyio giyenede bakacak kadar gavattir taviri caizse. kadini mal olarak gormekten vazgeçinde ònce kendi ağzınızın sularını toplayın.
bu kadar yobaz dolu ülkemde bu söz ile anlatılmak istenen kolay kolay anlaşılamaz. bu yazıyı okuyan yobazlar. "aaaaa karısının götünü başını gösterip gurur mu duyulur, vay seni pezevenk vay" diyeceklerdir. lakin onların zeka seviyesi bu kadar, anlayışları vizyonları "am göt meme" ile sınırlı. burada anlatılmak istenense tam tersi bir durumdur.

adam diyor ki (ilkokul seviyesine indim): ben çağdaş bir insanım karımı örtmeye çalışmıyorum, karım özgürce baskı olmadan istediğini giyinebilir ve ben bundan hiç rahatsız olmam (cahil seviyesi mode on) yani ben bir yobaz değilim özgürlüklerden yanayım dolayısıyla yobaz olmadığımdan ötürü gurur duyuyorum, bikini örneğini vermemin nedeni ise çarpıcı bir örnek olsun diyedir diyoo. (üniversite mezunu mode on): içsel paradigmaların devinimsel dokuyu reddetmesi istatistiki olarak, ataerkil toplumların istikrarlı katmanlara geçişi esnasında karşılaşılan spesifik biçemlerin statükodan etkilenmesi durumu. bu konfirmasyondan çıkarılacak nüansların korelasyonsal olarak içselleşmesi kanıksanacak topik olgulara soyutsallık kazandırabilir.

der çeker giderim....