bugün

yaratılmışların en şereflisi insandır. kadın ve erkek diye ikiye ayrılır. hayvan ve bitkilerde ibne olmadığı gibi insanda da olmaması gerekir. peki ibneler hangi türdür. en iyi ihtimal insanın bir alt türüdür ama onu da söylemeye dilim varmıyor açıkçası.
(bkz: sen insan mısın)
"hayvan ve bitkilerde düşünme yetisi yoktur, o zaman insanda da olmamalıdır.." fikri,
son fikri olan insan söylemi..
oha demenin son noktası! bu başlığı açan yüce zat(!) biliyor mu ki, her insanda eşcinsellik eğilimi vardır ve 4 ve 5 yaşlarında cinsiyet ayrımına başlanır. doğru bir yetiştirme tarzı uygulanmadığında her insan evladı, eşcinsel olabilir. cinsel bir sapıklık değil, psikolojik hatta bazı durumlarda fizyolojik bir sapkınlıktır. ki kimse kendi rızasıyla zor durumda kalacağını bile bile böyle bir seçim ve tercih yapmaz. yani buradan çıkan sonuç şudur ki, eşcinseller arasında da karaktersizler vardır vardır da, cinsel sapkınlığı, cinsel bir tercihmiş gibi gösteren ve üstüne üstlük bu insanları adam değil, insan değil gibi sıfatlandıranlar kadar alçakları yoktur zannımca.
eşcinseller fiziki olarak kadınsa kadın erkekse erkeğin özelliklerini taşıyorlar zaten. sadece yaşadıkları psikolojik buhranlar sonrasında duygusal olarak kendi cinslerine ilgi duyuyorlar. eşcinseller insandırlar evet. ama onlara bu denli terbiyesizce yaklaşıp dalga geçmek insanlığa sığar mı orası şüpheli.
Psikolojik sorunları olan insanlardır.
en azından onlara yaşama hakkı ve alanı vermeyen embesil sürülerinden daha fazla insandırlar..
Bu başlık altında değildir tabii ki , yok aynı ülkede barinmaktan utanıyorum , yok allah belalarını versin diyen homofobik insanlardan utanıyorum , tercih ulan özgürlük sen kimsin de insanların tercihlerine karışıyorsun ?
belkide çoğumuzdan daha insandır. eşcinsel deyince aklınıza sadece sex gelmesin. bu insanlar aşık oluyorlar, hoşlanıyorlar ve bi ilişkide yaşanması gereken herşeyi yaşıyorlar. bana en mantıklı gelen şey ise hemcinsiyle bunu yaşıyor olması. yıllardır karşı cinsle bir kavga içerisindeyiz. ne biz onları anlıyoruz ne de onlar bizi anlıyor. çoğu zaman buluştuğumuz tek nokta ise sex oluyor. eğer bir erkek olsaydım gay olmak isterdim. aslında bende lezbiyenlikte var ama hep gizliyorum bunu. henüz benim gibi düşünebilecek bir hatuna rast gelmedim. gelirsem affetmem. hep mi taşak yalicaz. meme de çok sexy birşeydir. dar görüşlü kafalarınızı bir değiştirinde insanlar cinsel ve duygusal özelliklerini istediği gibi yaşasın.
Kendi yargıcı faşist düşüncelerini orda burda açmaktan çekinmeyen densiz insan söylemidir. insan olsa da insanlıktan nasibini almayandır.
eşcinsellik ensest gibi sapmış cinsel aktivitede bulunmaktır.

neye göre sapmıştır? toplum normlarına göre, anormallik toplum ve kültürünün değerlerine göre belirlenir.

eşcinsellik ancak bu boyutuyla sapmıştır, insan doğasında var olan hemcinse yönelik dürtülerin bir ifadesidir esasında.

eşcinsellerden utanmak onları hor görmek kendini inkar etmektir kişioğlu.
hayvanların da eşcinsel olanlanları zaman zaman görülebilmektedir.

discovery channel'ın yalancısıyım.
Herkes bu potansiyele sahip olduğundan, evet eşcinseller bile insan.
insanlardır sadece cinsel yönelimleri farklıdır.
eğer eşcinsellikten kastın sadece erkekler üzerineyse asıl seni toplumdan dışlamak gerekiyor. lezbiyenlik de eşcinselliktir çünkü.
ve eşcinselliği hormanlarına paralel oalrak savunup yeriyorsan mantık hatası senin vücudundadır.
soruya gülmüyorum da bide ciddi ciddi açıklamaya çalışanlara gülüyorum. yazık lan sözlüğü bu kadar ciddiye almayın.
bu soruyu soran bile insansa onlar tanrıdır.
yok anan tövbe tövbe heralde insanlar . eğer öyle görmüyorsan ben karışamam gayri .
1 sene sonra kendi başlığını uplayıp dikkat çekmeye çalışan sana da insan diyoruz diye cevap verilmelidir.
sorunun saçmalığını falan bir yana bırakıp başka bir yönden değerlendirmek istiyorum konuyu. ilk entry ne demiş "hayvan ve bitkilerde ibne olmadığı gibi" evet efendim. eyyorlamam bu kadar.

şimdi başımıza iş gelmesin notu: bilmeyene söyleyeyim hayvanlarda "ibne" var. işte bütün gün evlilik programı izleyince insanın beyni çürüyor "yazmadan önce bir araştırayım biri farkeder rezil olurum. gerizekalı mıyım ben?" demiyor.

hadi başlamışken devam edelim notu: hayvanlarda eşcinsellik görünmese dahi, eşcinsellerin eşcinsel olmayanlardan bir farkı yoktur.

bokunu çıkardık ama notu: kişinin eşcinselleri sadece erkekler olarak görmesi de zihniyetinin ne olduğuna dair bir başka ipucu.
ne salak salak sorular soruyosunuz siz ya. oğlum bak bunun normali bile yoktur.kaç yaşındasın bana yaşını söyle. lan dalbillur böyle mi sorulur bu.
Bunu soran yazarın olmadığı kadar insan olduğu yapılan insani araştırmalar ve gözlemler ile kesinleşmiştir!
Sanki biraz ibne gibiler.
Bu başlığı açan ve saçma sapan entry girenlerden daha da insan olduğu ortadadır.
Her insan eşcinsel değildir ancak her eşcinsel insandır.
Saçma bir soru aslında asıl merak edilen aksini düşünenler insan mı?
Cevap belli aslında merak edilecek bişey değilmiş pek de neyse.